|

کونسیسائو؛ پرتغال یا ایتالیا؟

شایعه مربیگری سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پورتو در ناپولی برای فصل آینده بی‌اساس از آب درآمد.

لینک کوتاه کپی شد

اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی شایعه تماس خود با سرجیو کنسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی مهاجم تیم ملی کشورمان را در اختیار دارد، تکذیب کرد.

دلورنتیس پس از ناکامی ناپولی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، همانطور که انتظار می‌رفت گتوسو را اخراج کرد هرچند هافبک سابق میلان خیلی زود به تیم بعدی خود فیورنتینا ملحق شد.

از کنسیسائو، ماسیمیلیانو آلگری (سرمربی سابق یوونتوس) و لوچانو اسپالتی (سرمربی سابق اینتر و رم) به‌عنوان سه گزینه احتمالی جانشینی گتوسو یاد می‌شود، اما دلورنتیس روی گزینه اول خط کشید و گفت که جانشین گتوسو را پیدا کرده است.

دلورنتیس که طبق ادعای رسانه‌های ایتالیایی با اسپالتی توافق کرده است، به سایت «مایس فوتبال» گفت: اینکه ما با کنسیسائو تماس داشته‌ایم کاملاً دروغ است. من هرگز با کنسیسائو صحبتی نداشته‌ام. ژرژ مندز (مدیر برنامه معروف پرتغالی) یک دوست واقعی است. ما در سه ماه گذشته چند بار با هم صحبت کرده‌ایم و او سه چهار مربی را به من پیشنهاد کرد، اما ما آن زمان هیچ مذاکره‌ای با این گزینه‌ها نداشتیم. ناپولی مربی جدیدش را پیدا کرده است و هفته آینده او را معرفی می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها