|

چه کاری را پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن نباید انجام دهد؟

هافبک پیشین تیم پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم توانایی برتری برابر ذوب‌آهن را دارد به شرطی که مراقب نقطه قوت حریف باشد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، فرزاد آشوبی درباره دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال بین ذوب آهن و پرسپولیس که فردا برگزار می‌شود اظهار داشت: این بازی با توجه به شرایط جدول برای پرسپولیس از اهمیت زیادی برخوردار است. به خاطر غیبت سید جلال حسینی و فرشاد فرجی، کادرفنی باید تغییراتی در خط دفاع داشته باشد. پرسپولیس در طول فصل تجربه این جابجایی را در قلب خط دفاعی داشته و نفراتی که جایگزین شدند عملکرد خوبی داشتند.

وی تصریح کرد: با توجه محرومیت حسینی و فرجی، حضور کمال کامیابی‌نیا در قلب دفاعی محتمل به نظر می‌رسد. هر وقت بنا به  ضرورت کادر فنی پرسپولیس مجبور به استفاده از کامیابی‌نیا در ترکیب پرسپولیس شده، این بازیکن عملکرد خوبی داشته و فکر می‌کنم با حضور او پرسپولیس مشکلی در بازی با ذوب‌آهن نداشته باشد.

هافبک سابق پرسپولیس در خصوص عملکرد ذوب آهن در بازی‌های گذشته گفت: ذوب آهن پس از حضور مجتبی حسینی روی نیمکت تغییرات مثبتی داشته و از نظر تاکتیکی و سبک بازی فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد. آنها تیم بسیار خطرناکی هستند، مخصوصاً روی ضربات ایستگاهی. پرسپولیس مقابل این تیم باید تا جای ممکن فوتبال رو به جلو به نمایش بگذارد و به هیچ عنوان عقب‌نشینی نکند و از خطاهایی که منجر به ضربات ایستگاهی می‌شود، پرهیز کند. ذوبی‌ها روی این ضربات بسیار باهوش هستند و پرسپولیس نباید چنین کاری را انجام دهد. ذوب‌آهن واقعاً تیمی خوبی است، اما پرسپولیس شانس برتری مقابل هر تیمی را دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها