|

استقلال به امید بازگشت به صدر جدول!

سه دیدار معوقه از هفته‌های بیستم و بیست‌و‌یکم لیگ برتر در حالی برگزار می‌شود که استقلال در آبادان به مصاف حریف خود خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، دیدارهای عقب افتاده چهار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا در هفته‌های بیستم و بیستم، امروز و امشب (دوشنبه) در حالی برگزار می‌شود که استقلال و پرسپولیس این هفته به مصاف حریفان آبادانی و اصفهانی خواهند رفت و فولاد و تراکتور نیز به دیدار یکدیگر می‌روند.

صنعت نفت آبادان - استقلال

زردپوشان آبادانی پس از نتایج ضعیف چند وقت اخیر، هفته قبل با یک پنالتی دقایق پایانی از شکست مقابل تراکتور گریختند تا امیرحسین پیروانی وعده بازگشت صنعت نفت به لیگ و احیای این تیم را بدهد. برزیلی‌های آبادان پس از نتایج بسیار خوب‌ در 10 هفته ابتدایی،‌ رفته رفته روند نزولی خود را آغاز کردند و حالا با 26 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارند.

در این شرایط سیروس پورموسوی و شاگردانش باید در دیداری معوقه از هفته بیستم به مصاف استقلالی بروند که در دیدار قبلی خود در لیگ برتر، دربی را به پرسپولیس واگذار کرده و در این شرایط حداقل به دنبال کسب سهمیه در پایان فصل است. استقلال در این مسابقه شیخ دیاباته، رشید مظاهری، مهدی مهدی‌پور و احمد موسوی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. استقلالی‌ها با 34 امتیاز و دو بازی کمتر نسب به رقبا در رده پنجم جدول قرار دارند و در صورت پیروزی در این مسابقه می‌توانند به رده سوم جدول بازگردند و امیدوار به کسب سهمیه بمانند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها