|

دروغ بزرگ رئیس فدراسیون

استعلام از دانشگاه شریف درباره پسرعموی عزیزی خادم

فدراسیون محلی برای انتخاب‌های فامیلی نیست و نیازمند شایسته‌سالاری است. این بزرگ‌ترین نکته‌ای است که فدراسیون‌نشین‌ها باید به آن توجه کنند.

لینک کوتاه کپی شد

احسان یا سیامک؟ هرکدام که مدنظر شهاب عزیزی‌خادم باشند درباره آنها اطلاعات درستی به مردم داده نشده است. سیامک تحصیلکرده دانشگاه شریف نیست و احسان در رشته هوش مصنوعی تخصصی ندارد و دانشجوی دکتری نرم‌افزار است. حضور هر یک از این دو نفر در فدراسیون اما شاید عادلانه نباشد. عزیزی‌خادم در حالی ادعا دارد باید به چنین افرادی افتخار کرد که هیچ آگهی استخدامی برای به خدمت گرفتن افراد متخصص در این زمینه منتشر نکرده تا شاید افرادی با شایستگی بیشتر شناسایی و استخدام کند. استخدام‌های اینچنینی بدون شک به نقطه ضعف عزیزی‌خادم تبدیل خواهد شد.

شکست های عزیزی خادم در این هفتاد و چند روز

او در همان برنامه تلویزیونی عنوان کرد تغییرات بسیاری در راه است و اگر سایر گزینش‌هایش نیز شبیه به همین انتخاب‌ها باشد، احتمالا انتقادها بیشتر هم می‌شود. عزیزی‌خادم به‌ خوبی می‌داند که در این هفتاد و چند روز در میدان‌های بین‌المللی از جمله واگذاری میزبانی لیگ قهرمانان گروه استقلال و فولاد به عربستان و گروه پرسپولیس به هند با آن وضعیت وخیم کرونایی، از دست دادن ساختمان فدراسیون به‌ خاطر بدهی به شستا، واگذاری نیمی از ساختمان پرسپولیس به شستا که البته با دخالت وزیر منتفی شد، تصمیمات عجیب و غریب برای خاطیان دربی و واگذاری میزبانی انتخابی جام جهانی به بحرین، تنها بخشی از شکست‌های او در همین مدت کوتاه هستند.

 فدراسیون محلی برای انتخاب‌های فامیلی نیست

انتشار خبر مذاکره با برانکو و برگزاری مراسم افطاری گران‌ قیمت نیز از دیگر گاف‌های این مدیر بود که پیش‌تر به آن پرداخته‌ایم. هرچند او در همان برنامه تلویزیونی به تصمیمات خود در این 70 روز بالید، اما به‌ نظر می‌رسد مشاوران پرتعدادش باید در ابتدا به او آموزش بدهند که چگونه شکست‌های خود را بپذیرد و سپس برای حل‌ کردن آن گام بردارد. فدراسیون محلی برای انتخاب‌های فامیلی نیست و نیازمند شایسته‌سالاری است. این بزرگ‌ترین نکته‌ای است که فدراسیون‌نشین‌ها باید به آن توجه کنند.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها