|

محمدزاده: باید کار استقلال را در 90دقیقه تمام می کردیم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر با همان تمرکز، تلاش و دوندگی که مقابل استقلال داشتیم مقابل پرسپولیس هم بازی کنیم می‌توانیم نتیجه…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، وحید محمدزاده در مورد دیدار جام حذفی ذوب آهن مقابل استقلال، اظهار داشت: خیلی خوب بازی کردیم. در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم اما توپ‌ها را تبدیل به گل نکردیم. درفوتبال هم اگر اشتباه کنید تنبیه می‌شوید مخصوصا مقابل تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس، به هرحال علیرغم بازی خوبی که انجام دادیم نتیجه را واگذار کردیم. الان تمرکزمان روی بازی‌های باقی مانده لیگ است که بتوانیم نتایج خوبی در آن‌ها بگیریم.

مدافع ذوب‌آهن در مورد اینکه آیا نتیجه عادلانه این بود که بازی به پنالتی کشیده می‌شد، گفت: نه، به پنالتی هم نمی‌کشید. ما اگر از فرصت هایمان استفاده می‌کردیم و گل بچه گانه نمی‌خوردیم در همان 90 دقیقه کار را تمام می‌کردیم. اما توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد و در مقابل گل‌های خیلی ساده خوردیم. به هرحال به استقلال تبریک می‌گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در خصوص داوری این دیدار و صحنه‌ای که محمد قریشی معتقد است پیش از گل اول استقلال توسط قائدی شارژ شده، عنوان کرد: در مورد داوری‌ها بعد از یک سری اتفاقات تصمیم گرفتم صحبت نکنم. داوری این بازی خوب بود. در مورد این صحنه هم بهتر است کارشناسان صحبت کنند. بازی با استقلال تمام شده، فردای این بازی تمریناتمان را ادامه دادیم و خودمان را برای بازی با پرسپولیس آماده می‌کنیم.

محمدزاده در مورد برنامه ریزی مسابقات و اینکه ذوب‌آهن چند بازی پشت سر هم را بیرون از خانه انجام داده، گفت: وقتی تیم روی دور نتیجه گرفتن است و بازی‌ها ناگهان حدود یک ماه تعطیل می‌شوند، تیم آسیب می‌بیند. ما چند بازی اخیر را بیرون از خانه انجام دادیم. دو بازی با استقلال، یک بازی با گل‌گهر و پدیده، البته شرایط کرونایی و بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم تاثیر داشتند. بازی جام حذفی مقابل استقلال هم به خاطر بازی‌های آسیایی به تعویق افتاد. با اینحال تمریناتمان را با پرقدرت و با تمام تلاش ادامه می‌دهیم که بتوانیم نتایج لازم را در لیگ کسب کنیم.

وی در خصوص مصاف با پرسپولیس، عنوان کرد: ذوب‌آهن همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس عملکرد خوبی داشته و خیلی مواقع در فولاد شهر مقابل این دو تیم برنده شده، از طرفی با توجه به شرایطی که داریم هر بازی برای ما حکم فینال دارد. تمام تلاشمان را می‌کنیم که در این بازی خانگی 3امتیاز را بگیریم. پرسپولیس از بهترین تیم‌های امسال لیگ است تیم با کیفیتی است. بازی سختی مقابل این تیم داریم. باید با تمرکز لازم بازی کنیم تا نتیجه لازم را بگیریم.

مدافع ذوب‌‌آهن در مورد اینکه این تیم در آزادی از استقلال 3 امتیاز گرفت و آیا این اتفاق در بازی خانگی مقابل پرسپولیس هم تکرار می‌شود، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. چون استقلال را در خانه خودش شکست دادیم نمی‌توان گفت از همین حالا مقابل پرسپولیس هم برنده‌ایم. تیم‌ها با هم فرق دارند ولی اگر بتوانیم با همان تمرکز، تلاش و دوندگی که مقابل استقلال داشتیم مقابل پرسپولیس هم بازی کنیم می‌توانیم نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

محمد زاده در پاسخ به این سوال که چقدر به تک رقمی شدن ذوب‌آهن با هدایت مجتبی حسینی در پایان این فصل امیدوار است، اظهار داشت: به این اتفاق خیلی امیدوار هستم. با توجه به اینکه چند بازی خانگی را پیش رو داریم فکر می‌کنم بتوانیم این فصل را با رتبه تک رقمی تمام کنیم. قطعا ذوب آهن فصل آینده این شرایط را نخواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها