|

(ویدیو) گل فوق العاده آلیسون بکر دروازه لیورپول به وست برومویچ

آلیسون بکر دروازه بان لیورپول در دقیقه 95 دروازه وست بروم را باز کرد.

لینک کوتاه کپی شد

آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول ناجی این تیم شد و در لحطات پایانی دروازه وست بروم را باز کرد. 

شکست هفته گذشته چلسی برابر آرسنال خیلی به سود لیورپول بود و حالا مرسی سایدی ها در صورت کسب پیروزی در تمامی بازی های خود تحت هر شرایطی به لیگ قهرمانان راه می یابند.

آلیسون بکر ناجی لیورپولی ها

تیم یورگن کلوپ امروز در دیداری حساس به مصاف وست بروم رفت و در حالیکه به نظر می رسید این مسابقه با تساوی 1-1 رو به پایان است، آلیسون بکر، دروازه بان مرسی سایدی ها در محوطه حاضر شده و در دقیقه 95 و روی ارسال کرنر از سمت چپ و با یک ضربه سر فوق العاده و مهار نشدنی به گوشه ردوازه، گل برتری بخش لیورپول را به ثمر رساند.

در حالیکه تنها چند ثانیه تا پایان مسابقه باقی مانده بود، لیورپول چیزی برای از دست دادن نداشت و تساوی در این دیدار شانس این تیم برای صعود به لیگ قهرمانان را کاهش می داد.

اما آلیسون بکر که در این فصل عملکرد چندان خوبی در دروازه لیورپول نداشت، این بار در نقش گلزن ظاهر شده و در دقیقه 95 احتمالا مهم ترین گل فصل تیمش را به ثمر رساند. در کل تاریخ باشگاه لیورپول و از زمان تاسیس آنها در سال 1892، آلیسون اولین دروازه بانی است که یک گل رسمی برای این تیم به ثمر رسانده است.

گل آلیسون بکر دروازه بان لیورپول

بعد از 8 سال یک دروازه بان در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی شد، آسمیر بگوویچ در سال 2013 موفق به گلزنی شده بود

آه و اشک آلیسون بکر بعد از گل فوق العاده

آلیسون بکر که اخیرا هم پدر خود را از دست داده و هم پدر شده، بعد از پایان مسابقه اینگونه احساساتی شده و بعد از گلزنی اشک ریخت.

گل آیسون بکر به وست بروم

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها