|

فروزان: لیاقت فولاد صعود از گروه مرگ بود

دروازه بان فولاد گفت: فوتبال ایران نشان داد شایستگی حضور 4 تیم در لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

لینک کوتاه کپی شد

 محسن فروزان دروازه‌بان تیم فولادخوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر الوحدات اردن گفت: تیم الوحدات را به خوبی آنالیز کرده‌ایم، می‌دانیم یک بازی خیلی سخت جلوی این تیم داریم و الوحدات نشان داده روز به روز بهتر شده است. ما مثل تمام مسابقات دیگر برای برد به زمین خواهیم رفت تا بتوانیم این مسابقات را با شرایط خوب ترک کنیم. 

وی ادامه داد: گروه چهارم گروه مرگ بود، النصر و السد از بهترین تیم‌های آسیا در گروه ما بودند که بازیکنان گران و با کیفیتی دارند. هر تیمی در این گروه بود کار سختی داشت اما نشان دادیم که فولاد چه تیم با کیفیتی است و در اکثر مسابقات باید برنده از زمین بیرون می‌آمدیم اگر کمی با دقت بودیم و می‌توانستیم در دقایق حساس بهتر عمل کنیم. به نظر من در بازی رفت برابر النصر و السد حق ما برد بود.

فروزان همچنین گفت: درست است پنج امتیاز در جدول داریم اما لیاقت ما خیلی بیشتر از این بود. اکثر بازیکنان تیم ما تجربه زیادی در آسیا نداشتند اما تیم‌های دیگر بازیکنان چندین میلیون دلاری و باتجربه‌ای داشتند. بازیکنان ما با تمام غیرت و تعصب در مسابقات حاضر شدند و لایق این بودیم که از گروه خود بالا برویم. 

وی افزود: در این مسابقات همه تیم‌ها با تمام بضاعت خود آمدند اما ما پنجره‌مان بسته بود و نتوانستیم با بهترین کیفیت و بازیکنان مورد نیاز کادرفنی در مسابقات فشرده ای که هر سه روز یک بار بازی انجام می‌شد، حاضر شویم و این موضوع به ما ضربه زد.

فروزان درادامه کنفرانس خبری نیز گفت: باید از جواد نکونام سرمربی تیم تشکر ویژه داشته باشیم، ایشان یکی از بهترین بازیکنان آسیا در زمان فوتبالش بود و تمام تجربه‌اش را به بازیکنان جوان انتقال داد. تمام نقاط ضعف و قوت تیم‌ها را در جلسات آنالیز به ما گفته بود و دقیقا از همان جایی ضربه خوردیم که سرمربی و کادرفنی به ما هشدار داده بودند.

دروازه بان تیم فولاد در انتها گفت: هم ما و هم سه تیم دیگر ایرانی نشان دادیم که ایران لیاقت این را دارد که چهار تیم مستقیم و بدون حضور در پلی‌آف در این مسابقات داشته باشد. یک پیشنهاد به ای‌اف‌سی نیز دارم و اینکه ای کاش این مسابقات سه روز یک بار انجام نمی‌شد چون تمام تیم‌ها و بازیکنان از نظر فنی، تاکتیکی و بدنی افت می‌کردند. اگر بازی‌ها با فاصله بیشتری انجام می‌شد تمام آسیا می‌توانستند فوتبال بهتر و باکیفیت تری را ببینند. کادر پزشکی و بدنسازی ما برنامه ریکاوری خیلی خوبی برای ما داشتند که ما توانستیم تا دقیقه آخر بجنگیم و با بهترین کیفیت خود در زمین حاضر شویم.

منبع:فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها