|

پیام عجیب اکبر عبدی پس از برد استقلال

اکبر عبدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون به عملکرد اخیر تیم استقلال در مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در اولین هفته از رقابت‌های مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، هفته گذشته برابر الاهلی عربستان قرار گرفت و به برتری پر گل ۵ – ۲ دست پیدا کرد. در میان استقبال گسترده هواداران از نتیجه فرهاد مجیدی و شاگردانش در اولین هفته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اکبر عبدی، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون یکی از چهره‌های شناخته شده‌ای است که با انتشار پیامی این موفقیت را تبریک گفته و برای آبی‌پوشان آرزوی موفقیت کرد.

اکبر عبدی اصولا با فوتبال کاری نداشت اما این برد برای او بسیار شیرین بود. بخش هایی از حرف های تازه این بازیگر سینما را بخوانید:

به نوبه خودم این موفقیت بسیار بسیار چشمگیر را به همه عوامل محترم استقلال از جمله کادر فنی و تک تک بازیکنان تبریک می‌گویم. امیدوارم که همیشه اینطور در تمامی مسابقات بدرخشید بلکه قرمزها (طرفداران پرسپولیس) کمتر به ما مَتَلک بگویند، یکی از آنها هم داماد خودم است.

البته پنالتی که بیرانوند در جام جهانی گرفت خالی از لطف نبود؛ به خاطر پنالتی که از آن آقای پرتغالی (رونالدو) گرفت، من دامادم را بخشیدم. اگر به شما چیزی می‌گویند به شما نمی‌رسد و به ما بی تربیتی می‌کنند (اشاره به توهین‌ها در فضای مجازی) هیچ وقت به دل نگیرید چرا که ما مثل سنگ جلوی شما ایستادیم و مثل توپ پشت شما هستیم و فقط گل بزنید.

منبع: مردم نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها