|

بازگشت امید به شهر خسته با ساکت؛ هشدار ۸۴ درصدی به پرسپولیس

تیم فوتبال نساجی مازندران باید امروز(پنجشنبه) در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف میزبان خود پرسپولیس برود.

لینک کوتاه کپی شد

 این دیدار در حال برگزار می‌شود که نساج‌ها با ۱۶ امتیاز تیم پانزدهم جدول هستند و برای فرار از منطقه سقوط می‌بایست از سد تیم دوم جدول بگذرند تا بتوانند در بهترین شرایط تا رده سیزدهم صعود کنند در غیر این صورت همچنان آنها در جایگاه پانزدهم باقی خواهند ماند.

نساجی از ابتدای فصل تا هفته هفدهم موفق به کسب ۱۰ امتیاز شد و در ۲ هفته اخیر با ساکت الهامی به ۶ امتیاز رسید. آنها در همین ۲ هفته به اندازه تمام ۱۷ هفته قبل از آن به برد دست پیدا کردند(۲ پیروزی) و حالا با آمادگی بالا و البته در نبود چند مهره اصلی خود به خاطر مبتلا شدن به ویروس کرونا باید به ورزشگاه آزادی قدم بگذارند.

ساکت الهامی به جز این ۲ پیروزی در لیگ، موفق شد نساجی را به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی هم برساند. جایی که آنها باید به مصاف ملوان بندرانزلی بروند و طبیعتا شانس بیشتری برای رسیدن به جمع هشت تیم پایانی خواهند داشت. الهامی با حضورش توانسته دوباره به امید را به شهر خسته برگرداند و هواداران این تیم را به بقا در لیگ برتر برای سومین فصل متوالی امیدوار نگه دارد.

الهامی بعد از تراکتور، حالا در دومین تجربه سرمربیگری‌اش در لیگ برتر بازهم عملکرد قابل قبولی داشته است. او تا به حال در لیگ برتر و جام حذفی ۲۴ بار تیم‌های تراکتور و نساجی را هدایت کرده که ماحصل آن ۱۵ پیروزی، پنج تساوی و تنها چهار شکست بوده است. الهامی در ۸۴ درصد مسابقات نباخته و در ۶۲.۵ درصد بازی‌ها در قامت تیم برنده زمین را ترک کرده است. این نشان می‌دهد که او چقدر از نظر فنی مربی قابلی است و می‌تواند در صورت کم کردن حاشیه‌هایش حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

الهامی قرار است برای سومین بار به مصاف یحیی گل‌محمدی برود. در ۲ مسابقه قبلی یک برد و یک باخت برای الهامی ثبت شده است. او ابتدا به عنوان سرمربی تراکتور در هفته یازدهم لیگ نوزدهم موفق شد شهرخودرو را با نتیجه سه بر یک شکست دهد. در آن مسابقه یحیی گل‌محمدی هدایت کننده نماینده مشهد بود. یک ماه و سه روز بعد، یحیی در پرسپولیس موفق شد جبران مافات کند و تراکتورِ الهامی را با ۲ گل به تبریز بدرقه کند. حالا باید دید در سومین اپیزود این دوئل کدام یک به مراد خود خواهند رسید.

منبع:دنیای معدن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها