|

پیشنهاد 8 میلیونی الهلال به مربی دورتموند

باشگاه الهلال برای به خدمت گرفتن لوسین فاوره سرمربی سابق دورتموند، پیشنهادی 8 میلیون یورویی به این مربی سوئیسی پیشنهاد داده است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال الهلال از اکنون به دنبال تقویت تیم خود برای حضور پرقدرت در فصل آینده لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیاست و آنها پیشنهاد سنگین مالی را به لوسین فاوره سرمربی سوئیسی و سابق دورتموند ارائه داده اند.

نشریه فرانس فوتبال نوشت که باشگاه الهلال برای به خدمت فاوره با ارائه پیشنهاد مالی سنگین بین 6 تا 8 میلیون یورویی، درصدد به خدمت گیری این مربی باتجربه هستند ولی در این راه، عربستانی ها باید با باشگاه لیون رقابت کنند که به احتمال فراوان در پایان فصل با برکناری رودی گارسیا به دنبال فاوره می روند.

فاوره که به مدت 2 سال و نیم هدایت دورتموند را برعهده داشت، در نهایت 4 ماه پیش و پس از شکست سنگین 5 بر یک قمابل اشتوتگارت در زیگنال ایدوناپارک از سمتش اخراج شد. او که با دورتموند قهرمان سوپر کاپ آلمان در فصل قبل شد، سابقه دو قهرمانی لیگ سوئیس با زوریخ را در کارنامه دارد.

نشریه فرانس فوتبال در پایان اضافه کرده است که فاوره به لیست بلند بالای کاندیداهای مطرح مربیگری الهلال اضافه شده است. لیستی که شامل مربیان بزرگی همچون لوچیانو اسپالتی سرمربی سابق اینتر و رم، مارسلو گالاردو مربی ریورپلاته، خورخه سمپائولی و میرل رادوی رومانیایی می شود.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها