|

محبی از سر شکسته نمی ترسد

محمد محبی روز گذشته اگرچه نتوانست تعداد گل هایش را از عدد 2 فراتر ببرد، ولی مثل همیشه جنگنده و با تمام وجود برای تیمش بازی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته یکی از حساس ترین رقابت های هفته نوزدهم فوتبال ایران در ورزشگاه دستگردی اکباتان برگزار شد و شاگردان محرم نویدکیا با نتیجه یک بر صفر در یک بازی سخت و پرچالش موفق شدند سه امتیاز مسابقه را به حساب خودشان واریز کنند و حالا با کسب 40 امتیاز از 19 مسابقه صدرنشین مسابقات لیگ برتر لقب گرفته اند.

یکی از خوب های سپاهان در این مسابقه محمد محبی بود که با شوتی در دقیقه 1 مسابقه به شدت دروازه شاگردان ابراهیم صادقی را تهدید کرد و در ادامه همین حملات بود که گل اول بازی روی ارسال کرنر احسان حاج صفی و ضربه سر عزت پورقاز شکل گرفت.

محبی که تا دقیقه 83 به عنوان وینگر چپ تیم در زمین حضور داشت، در سایر دقایق بازی هم جنگنده پرتلاش ظاهر شد و  در یک صحنه که سپاهانی ها فاصله ای با ثبت گل دوم بازی نداشتند، برخورد شدیدی با مدافع سایپا روی خط دروازه نارنجی پوشان داشت و به دلیل اینکه برخورد شدیدی میان او و مدافع تیم حریف شکل گرفت، با کارت زرد داور جریمه شد.

این البته برای اولین مرتبه بنود که محبی اینطور برای زدن توپ با بازیکن حریف دچار برخورد می شود و در طول بازی نیز با استفاده از فیزیک مناسبی که دارد، چند دوئل را به سود خودش خاتمه داد. او پیش تر نیز در دیدار برابر گل گهر در اثر برخوردی که با یکی از بازیکنان حریف داشت، دچار شکستگی از ناحیه سر شده بود و با بانداژ به کار خود ادامه داد، تا نشان دهد واهمه ای از شکستگی سر ندارد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها