|

بازی با استقلال، اولین تجربه مربی جدید الاهلی

رسانه الریاضیة اعلام کرد که لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید الاهلی، از بازی با استقلال روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

لینک کوتاه کپی شد

 لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید الاهلی شب گذشته وارد جده عربستان شد تا به صورت رسمی هدایت این تیم را برعهده بگیرد. اما مشکلات قرنطینه و در پیش بودن دیدار مقابل الرائد در هفته بیست و پنجم لیگ عربستان، باعث شده است تا این مربی فعلا روی نیمکت تیمش ننشیند.

رسانه الریاضیة عربستان خبر داده است که ریجکمپ باید به مدت 2 روز راهی قرنطینه شود و بنابراین تمرینات امروز سه شنبه و فردا را از دست می دهد و از آنجایی که الاهلی باید روز پنج شنبه به مصاف الرائد برود، ریجکمپ عملا نمی تواند بر روی نیمکت تیمش بنشیند.

الریاضیة مدعی شده که قرار است فیصل ژورمی کمک مربی فرانسوی تیم نوجوانان الاهلی قرار است در بازی با الرائد بر روی نیمکت الاهلی بنشیند. ژورمی که در این مدت تمرینات الاهلی را زیر نظر داشته است، در دیدار دوستانه چند روز پیش مقابل ضمک نیز سرمربی این تیم بود و او به صورت موقت دیدار روز پنج شنبه را هدایت خواهد کرد.

بدین ترتیب لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید الاهلی که قرار است به مدت 3 ماه هدایت این باشگاه را برعهده بگیرد، کارش را در باشگاه جدیدش از بازی با استقلال استارت خواهد زد و تقابل با شاگردان فرهاد مجیدی، نخستین تجربه سرمربی جدید الاهلی خواهد بود.

استقلال و الاهلی در تاریخ 26 فروردین در جده به مصاف هم می روند. آبی پوشان در گروه سوم این رقابت ها، با تیم های الدحیل، الشرطه و الاهلی همگروه هستند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها