|

حضور ستاره بارسلونا در ال کلاسیکو قطعی شد

به نظر می رسد حضور جرارد پیکه در دیدار مقابل رئال مادرید قطعی باشد.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به شکست دیشب اتلتیکومادرید برابر سویا، کورس قهرمانی در لالیگا از همیشه جذاب تر شده و حالا بارسلونا جدی تر از قبل به دنبال فتح عنوان قهرمانی خواهد بود. بارسا هفته آتی در دیداری حساس در پایتخت اسپانیا مهمان رئال مادرید خواهد بود و برتری در این دیدار گام بلندی به سوی فتح عنوان قهرمانی است.

اما حضور یا عدم حضور جرارد پیکه در این دیدار مهم در هاله ای از ابهام قرار داشت. نامی از این مدافع باتجربه و مصدوم در لیست بارسلونا برای دیدار امشب مقابل وایادولید دیده نمی شود و این اتفاق باعث نگرانی هواداران بارسا شده است. اما نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد رونالد کومان در مورد جرارد پیکه ریسک نکرده و تا رسیدن این بازیکن به مرز کامل آمادگی علاقه ای به استفاده از او نشان نداده است.

اما به نظر می رسد جرارد پیکه از همین حالا چراغ سبز برای حضور در ال کلاسیکو برابر رئال مادرید را دریافت کرده و طبق نظر کادر پزشکی بارسلونا مشکلی برای حضور در مسابقه هفته بعد نخواهد داشت. جرارد پیکه بخش قابل توجهی از این فصل را به علت مصدومیت از دست داده بود، اما او حالا در حساس ترین مقطع فصل می تواند بارسلونا را در راه رسیدن به دوگانه داخلی در هفته های پیش رو یاری بکند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید