|

اشتباه بزرگ فرهاد مجیدی مانع استقلالی شدن قاسمی نژاد

قول باشگاه پدیده مشهد به امین قاسمی نژاد برای پیوستن به استقلال در پایان فصل و اشتباه فرهاد مجیدی در منتفی شدن این انتقال

لینک کوتاه کپی شد

شاید برای هفته های طولانی با استفاده از نام امین قاسمی نژاد با احساسات هواداران استقلال بازی شد، اما در نهایت این انتقال صورت نگرفت. حالا برطبق آخرین شنیده ها، باشگاه پدیده مشهد قرار است رضایتنامه این بازیکن را برای انتهای فصل صادر کند و البته نام بردن از قاسمی نژاد توسط فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری نیز در منتفی شدن این انتقال بی تاثیر نبوده است.

امین قاسمی نژاد برخلاف میل باطنی در تیم پدیده مشهد ماند و باید تا آخر فصل این تیم را همراهی کند.

امین قاسمی‌نژاد که فرصت برتن کردن پیراهن استقلال و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد، با پدیده تا پایان فصل ادامه می‌دهد و به قراردادش پایبند خواهد بود. البته چندی قبل خبر رسید که رحمتی او را در اختیار باشگاه قرار داده است اما شنیدیم به قاسمی‌نژاد قول داده‌اند که در پایان لیگ بیستم رضایتنامه او را برای استقلال صادر کنند. با این حال به طور طبیعی پدیده باز هم پول زیادی را برای رضایتنامه این بازیکن طلب خواهد کرد.

خیلی‌ها عقیده دارند اگر مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی نام قاسمی‌نژاد را نمی آورد، باشگاه پدیده این قدر به موضوع حساس نمی‌شد اما به هر حال مشهدی‌ها اجازه جدایی به ستاره تیمشان را ندادند و حالا باید دید قاسمی‌نژاد در بازی شنبه پدیده با پرسپولیس شاگردان مهدی رحمتی را همراهی می‌کند یا نه؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها