|

اسکوچیچ: خدا را شکر در زمان کی‌روش کرونا نبود

سرمربی تیم ملی فوتبال : به دلیل محدودیت‌های کرونایی دستم برای انتخاب بعضی از بازیکنان و برگزاری اردو بسته است

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید به دلیل محدودیت‌های کرونایی دست او برای انتخاب بعضی از بازیکنان و برگزاری اردو بسته است. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر سوریه اظهار کرد: اول از همه باید بگویم طبیعتا از این برد راضی هستم و به بازیکنان تبریک می‌گویم. باید تاکید کنم برای تعیین لیست تیم ملی خیلی مشکل داشتیم و مجبور شدیم چهار بار آن را عوض کنیم. به خاطر محدودیت‌ها کرونایی بعضی از بازیکنان مثل جهانبخش، قدوس، عابدزاده نتوانستند بعضی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت نتوانستیم دعوت کنیم مثل پورعلی‌گنجی و صادق محرمی و بازیکنان استقلال. کاوه رضایی هم به خاطر ابتلا به کرونا دعوت نشد. از این بازیکنان در اردوی خرداد و بازی‌های رسمی استفاده می‌کنیم اما در این اردو سعی کردیم به بازیکنان جوان‌تر میدان بدهیم. این پیامی به بازیکنان لیگ بود که بدانند دیده می‌شوند.

او درباره بازی هم توضیح داد: از عملکرد تیم در نیمه اول خیلی راضی‌تر بودم. حریف را تحت فشار گذاشتیم و از نیمه اول خیلی راضی‌تر بودم. در بازی‌های دوستانه وقتی تعداد تعویض‌ها بالا می‌رود سر و شکل بازی مانند حالت اولیه نخواهد بود. قابل پیش‌بینی بود که کیفیت بازی در نیمه دوم افت کند. این آخرین بازی ما قبل از اردوی خرداد بود. می‌توانم تضمین بدهم در خرداد تیمی قوی‌تر از این و با اشتباهات کمتر آماده خواهیم کرد. ما تیم خوبی داریم و به بازیکنانم اعتماد و ایمان کامل دارم. آن‌ها هرجایی که بخواهند بازی کنند مجبورند که با ما مواجه شوند.

اسکوچیچ اضافه کرد: من برای انتخاب بازیکنان یک استاندارد تعریف می‌کنم. آن‌ها هم باید آنطور که من انتظار دارم بازی کنند. با قطعیت می‌گویم بازیکنان را از خودشان بهتر می‌شناسم. به من حق بدهید چون قبلا یک سری از تصمیمات درست گرفته نشده بود. برای من انسجام تیمی مهم است و بازیکنانی را انتخاب می‌کنم که بهتر از بقیه هستند. دوست دارم این بازیکنان جوان جو اردو را گرفته باشند. بازیکنان زیادی بودند که از لیست جا ماندند.

اسکوچیچ درباره برگزارشدن یا نشدن اردوی کیش هم گفت: ما سطح استاندارد را مدنظر داریم تاز مین کیفیت لازم را داشته باشد. اگر در کیش نتوانیم زمینی در حد تیم ملی پیدا کنیم قطعا به آن‌جا نمی‌رویم. دلیل انتخاب کیش هم واضح است چون شرایط آب و هوایی‌اش خیلی به بحرین نزدیک است. ولی قطعا قبل از برگزاری اردو آن‌جا را بررسی می‌کنیم.

منبع: اینترآذ

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها