|

یحیی سرانجام از رسول پناه شکایت کرد

پس از اینکه مهدی رسول پناه در چند ففایل صوتی و تصویری اتهاماتی را متوجه سرمربی پرسپولیس کرد، این اتفاق با سکوت گل محمدی همراه بود .

لینک کوتاه کپی شد

پس از اینکه مهدی رسول پناه در چند ففایل صوتی و تصویری اتهاماتی را متوجه سرمربی پرسپولیس کرد، این اتفاق با سکوت گل محمدی همراه بود اما پس از برکناری رسول پناه او سرمربی پرسپولیس را به مناظره زنده دعوت کرد که با پاسخ منفی گل محمدی همراه شد اما این پایان کار نبود و رسول پناه در اولین برنامه فوتبال برتر در سال ۱۴۰۰ قصد دارد به صورت انفرادی مواردی را علیه یحیی گل محمدی و اتهامات دلالی او مطرح کند که شاید برای وجهه گل محمدی مناسب نباشد. از همین جهت، یحیی با اقدامی پیش دستانه اقدام به شکایت از رسول پناه کرد تا شاید او از مطرح کردن برخی موارد در رسانه ملی و جلوی میلیون ها بیننده خودداری کند.

سرمربی پرسپولیس با ارسال شکواییه به دادسرا خواستار رسیدگی به اظهارات و اتهام‌هایی شده که رسول پناه در زمان مدیریت خود در این باشگاه نسبت به وی مطرح کرد و فایل صوتی آن هم بیرون آمد. البته رسول پناه پس از جدایی پرسپولیس هم در بیانیه‌هایی نسبت به گل‌محمدی مطالب تندی مطرح کرده بود.

هر چه که هست باید منتظر ماند و دید آیا شکایت گل محمدی از رسول پناه باعث منصرف شدن رسول پناه از حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و افشاگری علیه گل محمدی می شود یا خیر؟

دیدگاه تان را بنویسید