|

نظر مسی در مورد علی دایی چیست؟

در روزهایی که نام لیونل مسی و علی دایی در کنار 9 بازیکن گلزن جهان آمده نظر مسی درباره علی دایی برای کاربران جذاب شده است.

لینک کوتاه کپی شد

این روزها چند اتفاق باعث شده نظرات بازیکنان ایرانی و ستاره های فوتبال جهان در مورد همدیگر سر زبان ها بیفتد. هم علی دایی در مورد کریس رونالدو نظر داده هم برعکس. اما در مورد نظر مسی در مورد علی دایی چطور؟

به تازگی کریستیانو رونالدو در آستانه نزدیک شدن به رکورد آقای گلی علی دایی است اما در آخرین بازی موفق به گلزنی نشد.

همزمان با این اتفاق وب سایت گیو می اسپورت اسامی 11 بازیکنی که بیشترین گل ملی را در پست خود زده اند را منتشر کرده است که نام علی دایی و لیونل مسی و کریم باقری و کریس رونالدو هم در آن به چشم می خورد.

همزمان با انتشار این پست نظر رونالدو درباره علی دایی مورد توجه کاربران قرار گرفت که در مطلبی به آن پرداختیم. اما ایا مسی هم در مورد علی دایی اظهار نظر کرده است؟ پاسخ منفی است!

نظر مسی در مورد علی دایی و فوتبال ایران

برخلاف کریس رونالدو که گفته بود دوست دارد رکورد علی دایی را بشکند مسی کمی خود را گرفته و اظهار نظری در مورد دایی و کلا فوتبال ایران نکرده است. به گزارش وقت صبح این در حالی است که در آن سالها تلوزیون ایران از مسی در مقابل رونالدو حمایت می‌کرد!

تنها اظهارنظری که از مسی در مورد فوتبال ایران وجود دارد سوالی است که کامران نجف زاده از او می پرسد. خبرنگار صدا و سیما در مسیر از لیونل می‌پرسد  درباره فوتبال ایران چه می دانیدو پاسخ می‌شوند: « هیچی..شناختی ندارم.»

مسی بعدها و در جام جهانی در مورد بازی حرف می زند اما فوتبال ایران و کاپیتان مشهور خیر.

نظر مسی در مورد فوتبال ایران چیست؟

لیونل مسی پس از دیدار برابر ایران گفت ایران یک نمایش خوب و عالی داشت و راه های نفوذ ما را بسته بود. او  شکستن سد دفاعی ایران را کار سختی خواند.

مسی گفته بود آنها به خوبی دفاع کردند و برای این کار سازماندهی شده بودند. به گزارش وقت صبح اما برعکس مسی علی دایی مفصل در مورد مسی حرف زده است.

نظر علی دایی در مورد لیونل مسی

کاپیتان و مربی سابق کشورمان درباره  لیونل مسی گفته است:

  • مسی بازیکنی است که فکر نکنم تکرار شود.
  • او از لحاظ تکنیکی و هوشی بسیار بالاست و این هوش به او کمک می‌کند.
  • در همین سن و سال هوش بالاست که به او کمک می‌کند.
  • نسبت به دیگر کسانی که توپ‌طلا را گرفته‌اند او نکته بارزی دارد که به خاطر فیزیک جسمانی‌اش هیچ‌وقت با سر گل نزد.
  • به هیچ عنوان کسی نمی‌تواند مسی را مهار کند.
  • هر وقت اراده کند سه چهار بازیکن را دریبل می‌کند.
  • مسی کاشته‌زن قهاری هم هست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها