|

امید عالیشاه در لیست مازاد پرسپولیس!

پرسپولیس تا به امروز هیچ پیشنهادی به کاپیتان دوم خود ارائه نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

در این وضعیت امید عالیشاه هافبک سرخپوشان اعلام کرد به‌رغم اینکه در پایان فصل جاری قراردادش با این باشگاه به پایان می‌رسد، هنوز پیشنهادی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد نداشته است. از قرار معلوم باشگاه پرسپولیس لیستی از بازیکنان مد نظر کادر فنی تهیه کرده و برای تمدید قرارداد با اکثر این بازیکنان نیز اقدام شده، اما با صحبت‌های عالیشاه به نظر می‌رسد نام این بازیکن در لیست کادر فنی برای تمدید قرارداد نیست و با این وضعیت باید منتظر ماند و دید سرنوشت او در پایان فصل و پس از اتمام قراردادش چه خواهد بود.

این در حالی است که این بازیکن این روز‌ها به یکی از اصلی و مؤثرترین بازیکنان تیم پرسپولیس تبدیل شده و مربیان روی او حساب ویژه‌ای باز می‌کنند. این روند رو به رشد هافبک شماره ۲ سرخپوشان نشان داده این بازیکن روز به روز در حال تلاش و پیشرفت است و به نوعی می‌خواهد خودش را به عنوان ستاره پرسپولیس مطرح کند.

در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام‌حذفی فوتبال ایران، پرسپولیس با سه گل مس نوین کرمان را شکست داد و به مرحله بعد رسید. ستاره سرخپوشان در این بازی امید عالیشاه بود؛ کاپیتان دوم سرخ‌ها که دو گل برای تیمش به ثمر رساند و غیر از این با سه دریبل موفق در زمره اثرگذارترین بازیکنان زمین قرار گرفت.

عالیشاه بعد از مدت‌ها نیمکت‌نشینی که حتی شایعاتی را هم در مورد جدایی‌اش به وجود آورده بود، چند بازی است که دوباره در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار می‌گیرد و از قضا نمایش‌های خوبی هم داشته است. مسیری که عالیشاه در پیش گرفته قطعاً می‌تواند به تیم گل‌محمدی کمک زیادی کند تا آن‌ها برای نیم‌فصل دوم بتوانند چندین بازیکن آماده داشته باشند.

انگیزه امید می‌تواند به جوانان این تیم هم کمک کند تا آن‌ها هم تلاش بیشتری کرده و خود را به ترکیب اصلی برسانند. به نظر می‌رسد یکی از جذابیت‌های نیم‌فصل دوم تیم پرسپولیس رقابت جذاب عالیشاه و ترابی برای دادن بیشترین پاس گل یا زدن گل در لیگ باشد. البته بعید است با ادامه این روند و اوج گرفتن امید عالیشاه، سرمربی پرسپولیس کاپیتان دوم خودش را نخواهد و به او اجازه جدایی بدهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها