|

خبر خوش سمیعی درباره پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان

جعفر سمیعی : در دو سه روز اخیر 475 هزار دلار به حساب ماریو بودیمیر نشسته و 32 هزار دلار دیگر نیز به زودی وارد حسابش می شود

لینک کوتاه کپی شد

پس از شکایت ماریو بودیمیر از پرسپولیس به فیفا موج نگرانی در بین هواداران پرسپولیس به راه افتاد. پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به همین دلیل بسته شده است و این تیم امکان جذب بازیکن جدید ندارد. اما جعفر سمیعی ابراز امیدواری کرده است تا در روزهای آتی با پرداخت کامل طلب هافبک سابق پرسپولیس، مشکل نقل و انتقالتی این باشگاه برطرف شود.

جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان صحبت های مهمی کرده است.

پرسپولیس که در خصوص صدور رضایتنامه یحیی گل محمدی مبلغی به باشگاه شهرخودرو بدهکار است، از سوی این باشگاه تهدید به شکایت شده است. سمیعی درباره صحبت هایش با فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو در حاشیه برگزاری انتخابات گفت:ان شاء الله که حل می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس نیز گفت: هنوز چیزی از طرف فدراسیون فوتبال به ما اعلام نشده است. در دو سه روز اخیر ۴۷۵ هزار دلار به حساب بودیمیر نشسته و این را وکیلش اعلام کرد. ۳۲ هزار دلار هم در هفته گذشته ریخته شد که هنوز به حسابش ننشسته و ان‌شاءالله این اتفاق به زودی می‌افتد.

سمیعی در پایان درباره احتمال جذب علی نعمتی، مدافع میانی شهرخودرو نیز گفت: در مورد این مسائل صحبتی ندارم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها