|

بهترین نمایش بارسلونا زیرنظر کومان

مطبوعات اسپانیا در جلد امروز خود به تمجید از نمایش بارسلونا مقابل سویا پرداختند و از حساس شدن لالیگا و بازی اتلتیکو و رئال مادرید صحبت کردن…

لینک کوتاه کپی شد

 

مطبوعات اسپانیا در روز یکشنبه 10 اسفند – 28 فوریه در خصوص مهمترین مسائل فوتبال در این کشور صحبت کردند.

شب گذشته بارسلونا در هفته بیست و پنجم لالیگا مقابل سویا نمایشی بی‌نقص را از خود به اجرا گذاشت و با یک بازی بیشتر نسبت به رئال در رده دوم قرار گرفت.

مارکا تیتر «لالیگا دوباره حساس شد» را به روی جلد برد و از تقابل حساس اتلتیکو، رئال و بارسلونا برای قهرمانی در اسپانیا نوشت.

در جدول لالیگا اکنون اتلتیکو با 23 بازی و 55 امتیاز در صدر، بارسلونا با 25 بازی و 53 امتیاز در رده دوم و رئال مادرید با 24 بازی و 52 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

آ.اس چاپ مادرید تیتر «نهایت درستی» را به روی جلد برد از نمایش بارسلونا مقابل سویا تمجید کرد. ‌آبی‌اناری‌ها که پس از تساوی مقابل کادیز بسیار هواداران خود را ناامیدکرده بودند، با شکست سویا دوباره به کورس قهرمانی بازگشتند.

امشب اتلتیکومادرید در دیداری حساس میهمان ویارئال است و رئال مادرید فرداشب به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت.

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا تیتر«بارسای بزرگ» را به روی جلد برد از نزدیک شدن تیم کومان به صدر صحبت کرد. در این مسابقه مسی نمایشی دیدنی داشت و با یک گل و یک پاس گل به بهترین بازیکن زمین شناخته شد. از طرفی دیگر پدری و آرائخو مصدوم شدند و شیرینی برد به تلخی زد. به نظر می‌رسد پدری تا 3 هفته از میادین دور باشد و باید دید کومان به جای او از چه کسی استفاده خواهد کرد.

اسپورت چاپ بارسلونا از تیتر «بله، می‌توانم» استفاده کرد و از نمایش درخشان آبی‌اناری ها در جدال مقابل سویا نوشت.

اسپورت همچنین نوشت که تنها یک هفته تا انتخابات بارسلونا زمان باقی مانده است.

منبع:فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها