|

اولویت اصلی گل‌محمدی برای خرید بازیکن

بر خلاف اینکه بسیاری فکر می‌کنند سرمربی پرسپولیس به دنبال افزودن مهاجم شهرخودرو به تیمش است، اما برای او جذب مدافع این تیم اولویت بیشتری دا…

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی مانند هر سرمربی دیگری در پنجره نقل و انتقالات به دنبال تقویت تیمش است و گزینه‌هایی متعددی برای ورود به لیست پرسپولیس مطرح می‌شود؛ در این بین گل‌محمدی از لیستش در برنامه فوتبال برتر به طور رسمی صحبت کرد و بدون ذکر نام به یکی از بازیکنان شهرخودرو اشاره شد.

در حالی که گمانه زنی‌های فضای مجازی و حواس‌ها به سمت امین قاسمی‌نژاد است؛ اما این گزینه در خط دفاعی شهرخودرو است. از آنجا که در نیم فصل دوم آل‌کثیر و ترابی می‌رسند و مهدی عبدی با وجود جوانی در بازی‌های مهم عملکرد خوبی از خود نشان داده است، با این تفاسیر سرخپوشان در خط آتش با مشکل کمتری روبه رو هستند.

در این میان به نظر می‌رسد یحیی در خط دفاعی اش با خروج خلیل‌زاده با کمبود بازیکن روبه رو است. سرمربی پرسپولیس در بعضی بازی‌های نیم فصل اول به اجبار کمال کامیابی نیا را به خط دفاعی فرستاد و با مصدومیت احتمالی کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی با چالش بزرگی روبه رو می‌شود. ازطرف دیگر پرسپولیس همزمان باید در سه جام بجنگد.

با این تفاسیر سرخپوشان قصد دارند علی نعمتی را از شهرخودرو به خدمت بگیرند؛ اما مدیران نماینده استان خراسان که با مشکل مالی روبه‌رو هستند هنوز بعد از گذشت یک سال پول انتقال سرمربی سابق خود را دریافت نکرده‌اند و طبق قراردادی که امضا کرده‌اند می‌خواهند به ارزش روز زیان دیرکرد طلب خود را بگیرند.

هرچند پرسپولیسی‌ها بدهی ۱۶ میلیاردی را رد می‌کنند با این همه توافق با شهر خودرو بدون پرداخت پول ممکن نیست و بعد از این مورد باید روی قیمت مدافع محبوب یحیی گل‌محمدی مذاکره کنند.

علی نعمتی ۲۵ ساله در خط میانی و دفاع چپ می‌تواند بازی کند و بسیاری سبک او را شبیه سرمربی سابقش می‌دانند.

منبع: میزان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها