|

پاسخ فرهاد مجیدی به متلک پرانی محمد تقوی

محمد تقوی که ادعای زیادی در بحث علمی و دانش فوتبال دارد اما در عمل هیچ یک از تیم هایی که تحت هدایتش بوده اند به جایگاه خاصی نرسیده اند

لینک کوتاه کپی شد

چند وقتی است محمد تقوی بازیکن سابق استقلال که لابی قوی با آنور آبی ها دارد با متلک پرانی علیه فرهاد مجیدی او را متهم به تحرکاتی برای نشستن روی نیمکت استقلال دارد. تقوی که ازاعتماد به نفس بالایی نیز برخوردار است در واکنش به پیشنهاد مربیگری استقلال به خودش مدعی شد هرگز حاضر نیست به مدیران فعلی کار کند اما سوال اینجاست که اولاً سابقه و رزومه ایشان در مربیگری چه است ثانیاً اصلا پیشنهادی در کار بوده که ایشان بخواهند آن را بپذیرند یا رد کنند یا خیر؟ هر چه که هست فرهاد مجیدی در پاسخ به مزه پرانی های اخیر محمد تقوی که ادعای زیادی در بحث علمی و دانش فوتبال دارد اما در عمل هیچ یک از تیم هایی که تحت هدایتش بوده اند به جایگاه خاصی نرسیده اند، یک استوری معنا دار منتشر کرد.

هواداران استقلال این روزها به درستی درک کرده اند که فرهاد مجیدی و کادرش در حال حاضر با توجه به شناختی که از بازیکنان دارد و مقبولیتی که نزد آنها به دست آورده اند، بهترین گزینه جانشینی سرمربی فعلی یعنی محمود فکری است و این اتفاق به مذاق برخی که سالهاست پشت خط مانده اند و آرزوی نشستن روی نیمکت استقلال را در دل دارند، سنگین آمده است و به هر روشی قصد تخریب جایگاه فرهاد مجیدی نزد هواداران استقلال را دارند که البته این تلاش ها نتیجه معکوس خواهد گذاشت چرا که او بیش از پیش نزد هواداران این تیم محبوب خواهد شد.

در حال حاضر وضعیت استقلال مثل انبار باروتی است که با اولین تساوی یا شکست، بار دیگر فشار بر روی سرمربی به زور ابقا شده استقلال افزایش پیدا خواهد کرد و به احتمال بسیار زیاد، نهایتاً تا نیم فصل شاهد حضور فکری روی نیمکت استقلال خواهیم بود.

photo_2021-02-26_13-23-11-568x1024

  • ناشناس ارسالی در

    چقدر درست گفتید ادعاش خیلی زیاده اما از همه تیمها اخراجش کردند وفرهاد هم بهترین جواب رابه اوداد یادمان نمیرود اگر داوری درست بود فرهاد چه افتخاراتی می اورد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها