|

(عکس) این زن مدیر کانال‌های تلگرامی استقلال است!

گروهی از هواداران استقلال در اعتراض به عملکرد مدیریت این تیم و به دعوت بعضی از کانال‌های تلگرامی و سایت‌های ظاهراً طرفدار استقلال، مقابل…

لینک کوتاه کپی شد

تا اینجای کار این اتفاق، اشکالی ندارد و در مملکت آزاد ملت حق دارند به آنچه نمی پسندند اعتراض هم بکنند، هرچند برخی ها معتقدند به این مجلس برای حل مشکلات از هر نوعش خیلی نباید امیدوار بود، اما مشکل اینجاست که دلیل این تجمعات پی در پی و بی هدف آن هم در روز‌هایی که استقلال کاملا به آرامش و حمایت احتیاج دارد چیست؟

مشکل دیگر اینجاست که در صورت قبول فلسفه وجودی تجمع و اعتراض، این هواداران هستند که حق دارند تجمع کرده و اعتراضات منطقی و به جای خود را به گوش مسئولین برسانند، اما حضور یک خانم که در تصویر می‌بینید و گویا مدیر چند کانال تلگرامی و یا استقلالی است، اظهار عقیده مردم تلقی نمی شود.

با رویه درست یا غلط این کانال‌ها کاری نداریم و در مورد آن‌ها به قضاوت نمی‌نشینیم. شاید تمامی انتقادات آن‌ها از مجموعه استقلال درست و منطقی و حتی از سر دلسوزی باشد، اما اینکه یک مدیر و یا ادمین کانال تلگرامی خودش دعوت کننده شرکت در یک تجمع باشد و خودش هم در تجمع شرکت کند و مانند هوادار پلاکارد به دست بگیرد چیز عجیب و غریبی است و تقریباً در فوتبال دنیا بی نظیر و یا کم نظیر!

در هیچ جای دنیا یک رسانه دعوت به تجمع و تظاهرات نمی‌کند. رسانه فقط روشنگری می‌کند، آگاهی می‌دهد و حوادث را با دقت، سرعت و نهایت امانتداری روایت می‌کند، اما خودش نمی‌تواند اداره کننده و متولی یک راهپیمایی و تجمع باشد. مشکل و دردسر رسانه های رسمی امروز اینجاست که کانال های تلگرامی هم رسانه محسوب می شوند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها