|

پرز و بدرقه کاروان رئال پس از شکست کرونا

فلورنتینو پرز پس از شکست دادن کرونا امروز در کمپ والدبباس حاضر شد و کاروان رئال را که عازم برگامو ایتالیا بود، بدرقه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 رئال مادرید امروز راهی برگامو خواهد شد تا خود را برای مصاف برابر آتالانتا مهیا کند. فردا شب دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بین آتالانتا و رئال برگزار خواهد شد؛ در حالی که کهکشانی ها یک تیم کامل را در اختیار ندارند.

کریم بنزما، سرخیو راموس، ادر میلیتائو، دنی کارواخال، مارسلو، ادن هازارد، رودریگو گوئس، آلوارو اودریوزولا و فده والورده غایبان رئال در بازی فردا هستند ولی تیم تحت هدایت زیدان خوشبین است بتواند نتیجه ای مثبت کسب کند.

امروز و پیش از عزیمت کاروان رئال، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه در کمپ والدبباس حاضر شد. رئیس که بیش از دو هفته درگیر ویروس کرونا بود، روز گذشته پس از دومین تست منفی PCR به طور کامل بهبود پیدا کرد و امروز توانست با اعضای تیم دیدار کند.

تصاویری از او کنار زین الدین زیدان، تونی کروس و لوکا مودریچ منتشر شده و طبق ادعای مارکا، او امروز نشستی با راموس نیز برای تمدید قرارداد خواهد داشت. پرز در روزهای قرنطینه در تماس مداوم با زیدان، راموس و چند بازیکن بزرگ تیم بود.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها