|

من کاتالانم ولی آرزو می کنم رئال قهرمان شود

گلر کاتالان باشگاه لوانته می گوید که از کودکی هوادار رئال مادرید است.

لینک کوتاه کپی شد

 لوانته فصل جاری تیم شگفتی ساز فوتبال اسپانیاست. آنها در رده هشتم لالیگا قرار دارند و تا نیمه نهایی کوپا دل ری نیز صعود کرده اند. لوانته شب گذشته توانست در زمین اتلتیکوی صدرنشین این تیم را با دو گل شکست دهد تا هدیه ای غیرمنتظره به رئال و بارسا بدهد.

در رقم خوردن این نتیجه، درخشش دنی کاردناس دروازه بان لوانته بی تاثیر نبود. او تبدیل به گربه سیاه اتلتیکو مادرید شده است. لوانته چند روز پیش در بازی معوقه با اتلتیکو نیز این تیم را 1-1 متوقف کرده بود.

کاردناس در پایان بازی دیشب گفت:« چند روز پیش که یک امتیاز گرفتیم، به خودمان گفتیم چه نتیجه خوبی برابر صدرنشین ولی امروز که بردیم، واقعا غیرمنتظره و مثل یک بمب بود. البته کمی خوش شانس هم بودیم ولی این پیروزی نتیجه یک کار تیمی بود و معتقدم نتایج خوب ما تصادفی نیستند.»

کاردناس در مورد شانس های قهرمانی لالیگا گفت:« شاید نباید به این سوال پاسخ بدهم ولی من از کودکی هوادار رئال هستم. بله؛ کاتالانم ولی خانوادگی از رئال هواداری می کنیم و طبعا دوست دارم رئال امسال هم قهرمان لالیگا شود. در کودکی مدتی عضو لاماسیای بارسلونا بودم ولی کمی بزرگتر که شدم، به اسپانیول رفتم و حالا برای لوانته گلری می کنم. دوست دارم رئال قهرمان شود و لوانته هم سهمیه لیگ اروپا را کسب کند.»

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها