|

رزاق‌پور: اولویت اولم بازگشت به تراکتور است

مدافع ماشین‌سازی امیدوار است شرایط بازگشت او به تراکتور فراهم شود.

لینک کوتاه کپی شد

 سید ابوالفضل رزاق‌پور با اشاره به شرایط ماشین‌سازی اظهار کرد: خدا را شکر در هفته پایانی نیم‌فصل یک برد خوب آوردیم و توانستیم سه امتیاز خانگی را بگیریم. به نظرم آخرین شانس ما برای بازگشت به جدول همین بازی بود که از آن استفاده کردیم تا برای مسابقات نیم‌فصل دوم امیدوار شدیم.

او درباره عملکردشان برابر صنعت نفت ابراز کرد: هر دو تیم نمایش خوبی ارائه کردیم ولی ما نیاز بیشتری به سه امتیاز داشتیم و تمام تلاش خودمان را انجام دادیم تا دست پر از زمین خارج شویم. روی نقاط ضعف و قوت صنعت نفت کار کرده بودیم و با همین اتفاق به گل رسیدیم. برد در این دیدار موجب شد تا شرایط جدولی ما بهتر شود، از نظر روحی و روانی به وضعیت مطلوبی دست پیدا کنیم و به استقبال دور برگشت برویم.

مدافع چپ ماشین‌سازی یادآور شد: چند روز است منتظر هستیم تا تمرینات شروع شود ولی هنوز نمی‌دانیم چه اتفاقی در ماشین‌سازی می‌افتد. امیدوار هستم اتفاقات خوب برای تیم بیفتد و با اضافه شدن نفرات جدید، تیم تقویت شود تا در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم و تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

رزاق‌پور که به‌عنوان بازیکن قرضی از تراکتور به ماشین‌سازی آمده، در خصوص اخباری که مبنی بر بازگشت‌اش به تراکتور منتشر شده است، عنوان کرد: آنطور که در جریان هستم، باشگاه تراکتور به ماشین‌سازی نامه زده و خواهان بازگشت من است. قراردادم با ماشین‌سازی هم به شکلی است که هر زمان تراکتور نیاز داشته باشد، می‌توانم به آنجا برگردم. چند روز است از این قضیه می‌گذرد و من منتظر هستم تا تکلیف نامه مشخص شود تا بدانم سر تمرین تراکتور بروم یا ماشین‌سازی.

او تاکید کرد: بارها گفته‌ام که قلبا دوست دارم به تراکتور بروم و به این تیم کمک کنم. از ابتدای فصل چند پیشنهاد خیلی خوب که از نظر مالی چند برابر قراردادم با تراکتور بود، داشتم ولی می‌خواستم برای تیم خودم که تراکتور است، به میدان بروم.

مدافع چپ ماشین‌سازی تصریح کرد: بنابر تشخیص کادر فنی وقت تراکتور قبل از شروع لیگ، فصل را با این تیم شروع نکردم و با اینکه می‌توانستم نیمی از مبلغ قراردادم را پرداخت کنم و از تراکتور جدا شوم، اما قلبا دوست داشتم شرایطی پیش بیاید تا توانایی‌هایم را در تراکتور نشان دهم و کمک کنم تا این تیم نتایج خوبی به دست بیاورد.

رزاق‌پور ادامه داد: وقتی به ماشین‌سازی رفتم، به مسؤولان و کادر فنی تیم گفتم که هر زمان تراکتور به من نیاز داشت، بدون هیچ مشکلی برگردم. الان هم صحبت‌هایی انجام شده و به باشگاه ماشین‌سازی نامه زده‌اند و فقط منتظر اطلاع‌رسانی هستم تا ابتدا بدانم وضعیت خودم به چه شکلی است و به تراکتور برمی‌گردم یا خیر و اگر این اتفاق افتاد، به تمرینات تراکتور بروم و با قدرت کارم را شروع کنم.

او با اشاره به انتخاب رسول خطیبی به‌عنوان سرمربی تراکتور گفت: به آقای خطیبی تبریک می‌گویم و امیدوار هستم در این تیم به موفقیت برسند. شنیده‌ام که ایشان هم لیست نفرات مد نظرشان را به باشگاه داده‌اند و من هم منتظر هستم تا از وضعیت خودم مطلع شوم.

مدافع ماشین‌سازی یادآور شد: اولویت اولم بازگشت به تراکتور است و دوست دارم به این تیم بروم. ولی اگر تراکتوری‌ها به من نیاز نداشتند و صلاح دانستند من نباشم، به پیشنهاداتم فکر می‌کنم. امیدوار هستم در آن مقطع نیز همکاری خوبی با من صورت بگیرد تا ضرر نکنم. باز هم می‌گویم اولویت اولم حضور در تراکتور است و امیدوار هستم اتفاقات خوب برای تیم‌های تبریزی بیفتد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها