|

شروع درخشان زاهدی در کنار صیادمنش

مهاجم ایرانی جدید زوریا لوهانسک در جریان برتری تیمش مقابل ماریپول موفق به گلزنی شد.

لینک کوتاه کپی شد

در چارچوب دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر اوکراین، تیم زوریا لوهانسک که برای نخستین بار اللهیار صیادمنش و شهاب زاهدی را به‌صورت همزمان در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه ایلیچیویچ به مصاف تیم رده نُهمی ماریپول رفت.

شهاب زاهدی که پس از پیوستن به زوریا لوهانسک در یک مسابقه حضور تعویضی داشت، امروز برابر ماریپول به ترکیب باشگاه جدیدش اضافه شد و توانست نمایش درخشانی ارائه کند.

این مهاجم ایرانی در دقیقه ۳۴ روی دفع ناقص مدافعان ماریپول و در شلوغی محوطه جریمه این تیم، با سرتوپ و شوت روی پای چپ تماشایی دروازه حریف‌شان را باز کرد و گل اول زوریا لوهانسک را به ثمر رساند.

تک گل زاهدی تا پایان مسابقه پابرجا ماند و زوریا لوهانسک موفق شد با برتری یک بر صفر خارج از خانه مقابل ماریپول ۲۶ امتیازی شود و به رده سوم جدول لیگ برتر اوکراین صعود کند.

شهاب زاهدی که در نیم‌فصل اول لیگ برتر اوکراین ۱۱ بازی انجام داده و هشت گل به ثمر رسانده بود، پس از یک حضور تعویضی در ترکیب زوریا لوهانسک، امروز برابر ماریپول نخستین گل خود در تیم جدیدش را زد.

زاهدی که در دقیقه ۳۹ این مسابقه هم یک کارت زرد گرفت، با گلزنی برابر ماریپول تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۹ رساند و به تنهایی در صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر اوکراین قرار گرفت.

اللهیار صیادمنش، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک نیز که حضور ۹۰ دقیقه‌ای برابر ماریپول داشت، هشتمین بازی فصل خود را در لیگ برتر اوکراین انجام داد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها