|

دست نشان: کاش بهاری نیمکت تیمش را کنترل می کرد

سرمربی رایکا به انتقاد از رفتارهای نیمکت تیم حریف در بازی امروز پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

 نادر دست نشان، سرمربی تیم رایکا بابل بعد از تساوی تیمش مقابل نود در ارومیه اظهار داشت: بچه ها زحمت زیادی کشیدند و توانستند از نظر فنی در این بازی برتر باشند ولی به دلیل مشکلاتی که داریم و نفرات زیادی را از دست دادیم نتوانستیم پیروز شویم.

درست است که پنجره نقل و انتقالاتی نود ارومیه بسته بود اما پنجره نقل و انتقالاتی ما هم 24 ساعت قبل از شروع بازی ها باز شد. 12 روز مانده به شروع بازی ها من این تیم را تحویل گرفتم و متاسفانه دائما مصدوم داریم؛ هیچ بازی نیست که ما کمتر از 5 بازیکن از میان بازیکنان اصلی مان نداشته باشیم. با همه این اوصاف به همه دو تیم تبریک می گویم که بازی خوبی ارائه کردند.

در روزی که بازی بدون تماشاگر بود شاهد یکسری حواشی بودیم. ورزشگاه یک مقدار در و پیکرش باز است و کنترل آن برای نیروی انتظامی و هیئت فوتبال سخت است. من فکر می کنم ارومیه یک ورزشگاه بسیار زیبا دارد، چرا از آن استفاده نمی کنند؟ کاش بازی آنجا برگزار می شد تا بتوانیم بازی بهتری انجام بدهیم و حواشی به دو تیم ضربه نزند.

حیف است که در ارومیه با فرهنگ بالایی که دارد این اتفاقات رخ بدهد. دو بار در بازی چنین اتفاقاتی افتاد. یک بار در دقیقه 25 بازی، حمله سراسری تیم ارومیه را شاهد بودیم و در پایان بازی هم که پشت ورزشگاه بودم که دیدم یک حمله دیگر صورت گرفت؛ سریع به همراه آقای بهاری کمک کردیم که این اتفاق ادامه پیدا نکند. ولی کاش ایشان نیمکت شان را کنترل می کردند که این گونه عصبی نشوند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها