|

اتفاق عجیب؛ دیدار نامزد انتخابات فدراسیون با شخصیت سیاسی!

نامزدی که گفته می شود نگران شده مورد حمایت وزارت ورزش نباشد، اخیرا به دیدار یکی از شخصیت های برجسته سیاسی رفته است

لینک کوتاه کپی شد

انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رییس جدید و اعضای هیات رییسه دهم اسفند ماه برگزار خواهد شد و 87 عضو مجمع باید با رای خود رییس تازه فدراسیون را انتخاب کنند.

با نزدیک شدن به زمان انتخابات فدراسیون فوتبال تلاش نامزدها برای پیروزی در انتخابات بیشتر می شود.

 یک نامزد سفرهای استانی را در دستور کار قرار داده و برای جلب حمایت اعضای مجمع با آنها به گفتگو می نشیند، نامزد دیگری یکی از اعضای هیات فوتبال تهران را به دیدار رای دهندگان می فرستد تا برایش رای جمع کنند و به همه بگوید فلانی گزینه مورد وثوق وزارت ورزش است و چه بهتر که شما هم به او رای بدهید! نامزد دیگری در حال آماده سازی برنامه اش است تا برنامه جامعی را به دست هیات ها برساند.

بازار شایعه هم تا دلتان بخواهد داغ است؛ از شایعه کمک چند صد میلیونی یک نامزد به برخی هیات ها برای گرفتن رای تا شایعه سازش یک نامزد با معاون وزیر ورزش و شایعه حمایت رییس دفتر وزیر از نامزدی دیگر و البته شایعه شکل گیری ائتلاف تازه در انتخابات...

 اما این وسط عجیب ترین اتفاق، خبر ملاقات نامزد نزدیک به دولت با یکی از شخصیت های برجسته سیاسی کشور است. گفته می شود این کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال با این چهره سیاسی که پیش از این شایعه شده بود گزینه اصلاح طلب ها برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 است، دیدار کرده و از او تقاضای حمایت کرده است!

اگر این خبر صحت داشته باشد باید به حال فوتبال ایران تاسف خورد که مدعی صندلی ریاستش می خواهد با کمک سیاست، رییس فدراسیون فوتبال شود. فیفا در تمام این سال ها تلاش کرده فوتبال را از سیاست دور نگه دارد آن وقت در ایران نامزدی که از حمایت وزارت ورزش از خودش مطمئن نیست، به ملاقات یک شخصیت برجسته سیاسی خارج از بدنه دولت می رود تا با نفوذ او، تبدیل به گزینه اصلی شود و مورد حمایت قرار بگیرد!

 این ملاقات کارت دعوت رسمی از سیاست برای ورود به فوتبال است. انتخابات فدراسیون فوتبال روز دهم اسفند ماه برگزار می شود و اهالی فوتبال امیدوارند مجمع بدون توصیه و دستور، چهره ای که اصلح ترین گزینه برای هدایت فوتبال ایران باشد را به عنوان رییس جدید فدراسیون انتخاب کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها