|

پاشازاده: ببین دست از سر استقلال بردار

مهدی پاشازاده: اینجا استقلال است و وقتی به این تیم می‌آیی باید خیلی چیزها را تحمل کنی وگرنه برو فولاد یا سایپا بازی کن و پولت را نقد بگیر!

لینک کوتاه کپی شد

استقلال پس از شکست تلخ مقابل سپاهان روزهای پرحاشیه‌ای را می‌گذارند و هواداران این تیم این روزها شدیدا خواهان برکناری محمود فکری هستند که تیمش علی‌رغم حضور در رتبه‌های بالای جدول نتوانسته انتظاراتشان را فراهم کند. به همین بهانه با مهدی پاشازاده هم‌کلام شدیم که خلاصه ای از حرف های او را در اینجا می‌خوانید:

*من موافق این نیستم که می گویند کادر فنی در سطح استقلال نیست؛ چون همکاران و دوستانم هستند و این را باید باشگاه و خود سرمربی تصمیم بگیرند که کادرفنی تغییر کند یا نه.

 *مشکل اصلی استقلال بیشتر از همه نوسان است. یک بازی مثل تراکتور خوب بود ولی بعد نوسان داشت.بخش دیگر هم وضعیت نابسامان بازیکنان مثل اعتراضات میلیچ و دیاباته است که قرار بود به تیم کمک کنند ولی وقتی وضعیت‌شان به گونه‌ای رقم می خورد که در کار فنی هم تاثیر می‌گذارد. ما همه را به کادرفنی ربط می‌دهیم ولی خود بازیکنان هم هستند؛ درست است که بازیکنان پول نگرفته‌اند ولی این همیشه از وقتی ما در استقلال بازی می‌کردیم در استقلال بوده و تیم‌های دیگری هم این مشکلات را دارند.

*اینجا استقلال است و وقتی به این تیم می‌آیی باید خیلی چیزها را تحمل کنی وگرنه برو فولاد یا سایپا بازی کن و پولت را نقد بگیر. مشکل بعدی هجمه‌ای است که از بیرون یک سری اساتید وارد می‌کنند؛ آقایی که تیم نداری، برو تیم بگیر و دست از سر استقلال بردار. آنقدر با فلان افراد جلسه نگذار و بازیکنان را تحریک نکن!

*خودش می‌داند چه کسی را می‌گویم. برو یک تیم بگیر و آنقدر شو بازی نکن. اینقدر مغلطه نکن و بگذار این تیم سر و سامان بگیرد و نفراتت را نفرست که در گوش بازیکنان بخوانند و جلسه بگذارند!

*این که من بگویم وقت بدهید یا اخراج کنید آن وقت می‌شود مثل کسی که فقط در تلویزیون فوتبال نگاه می‌کند. من چون در بطن کار هستم سعی می‌کنم منطقی صحبت کنم. هوادار حق دارد ولی باید پشت تیمش هم باشد. من یک مثالی دارم؛ شما اگر خانواده‌ات با کسی دعوا کند و حق هم بیشتر با طرف مقابل باشد پشت خانواده‌ات می‌ایستی. پس پشت خانواده باشیم و مسائل مان را خودمان حل کنیم و نگذاریم دامن بزنند و هر روز چیزی بسازند.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها