|

علی کریمی نمی‌تواند در مناظره‌های تلویزیونی شرکت کند؟!

یکی از دلایل رد صلاحیت احتمالی علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال، این است که او مجوز لازم برای حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی…

لینک کوتاه کپی شد

مناظره‌های رادیویی و تلویزیونی کاندیداها، بخش مهمی از فرایند اعلام برنامه‌های کاندیدا‌های ریاست است و علاوه بر اینکه می‌تواند برنامه‌های یک کاندیدا را بهتر برای اعضای مجمع تشریح می‌کند، افکار عمومی هم می‌توانند شناخت خوبی نسبت به کاندیدا‌ها پیدا کنند. این مناظره‌ها جدا از ماجرا‌های لابی‌های کاندیدا‌ها با اعضای مجمع است.

در هر حال تا پیش از تایید صلاحیت ها، بخش‌های ورزشی شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی از گفتگو با کاندیدا‌ها منع شده بودند، اما پس از انتخابات ظاهرا چند برنامه برای مناظره کاندیدا‌ها و گفتگو با آن‌ها در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیون، برنامه ریزی‌هایی انجام داده اند.

در این میان شایعه‌ای دهان به دهان می‌چرخید که علی کریمی در صورت تایید صلاحیت نمی‌تواند در مناظره‌های رادیوتلویزیونی شرکت کند، اما پیگیری‌ها نشان داد که این شایعه درست نیست و علی کریمی هیچ مشکلی برای حضور در رسانه ملی ندارد.

برنامه فوتبال برتر از دو سه هفته پیش توسط مجری اش محمدحسین میثاقی اعلام کرده بود که احتمالا یکی دو برنامه ویژه چند ساعته و حتی در زمانی غیر از برنامه دوشنبه شبها، مناظره‌هایی ترتیب خواهد داد. با توجه به زمان خوبی که این برنامه در اختیار دارد، مسلما به اندازه کافی به هر کاندیدا وقت می‌رسد. مطمئنا در دیگر برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، این امکان وجود ندارد.

البته مطمئنا برنامه‌های ورزشی دیگر رسانه ملی هم سراغ مناظره یا گفتگو‌های تک نفره یا دو نفره خواهند رفت، اما نکته مهم این است که رسانه‌ها بتوانند برنامه‌ها و صحبت‌های کاندیدا‌ها را منتقل کنند.

چهار سال و ۱۰ ماه پیش بود که عادل فردوسی پور در برنامه نود، مناظره‌ای بین سه کاندیدا یعنی مهدی تاج، مصطفی آجرلو و عزیزالله محمدی ترتیب داد که این مناظره زیاد داغ نشد، اما با حضور علی کریمی در مناظره‌های امسال، مطمئنا شاهد مناظره‌های پرخبر و جنجالی و داغ خواهیم بود. علی کریمی با استوری هایش نشان داده که می‌خواهد با توپ پر به میدان مناظره‌های انتخاباتی بیاید.


فوتبالی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها