|

(ویدیو) خلاصه بازی اینتر- آث میلان جام حذفی ایتالیا 8 بهمن

در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا ایتالیا دو تیم اینتر و آث میلان به مصاف هم رفتند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم های اینتر و میلان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند. دو تیم که در سری آ نیز در کورس قهرمانی قرار دارند، در دیدار سه شنبه شب هم با تمام قوا به مصاف هم رفتند و جدیت آنها برای کسب پیروزی در این دیدار کاملا مشهود بود.

دقیقه 31؛ گل زلاتان برای میلان

میلانی ها با گل دقیقه 31 زلاتان پیش افتادند و پس از آن بازیکنان اینتر برای رسیدن به گل تساوی به آب و آتش می زدند.

درگیری شدید زلاتان با لوکاکو

در دقیقه 45، داور برخورد الساندرو رومانیولی با لوکاکو را خطا تشخیص داد و یک ضربه آزاد به سود نرآتزوری اعلام کرد اما پیش از زدن ضربه، یک درگیری لفظی بین زلاتان و لوکاکو آغاز شد که تا مرز درگیری فیزیکی هم پیش رفت.

01566335

01566334

لوکاکو که به نظر می رسید از صحبت های زلاتان عصبانی شده، به سمت ستاره سوئدی رفت و در مقابل مهاجم میلان هم ضربه ای با سر به پیشانی حریف زد. بازیکنان دو تیم وارد معرکه شده و این دو را از هم جدا کردند اما این دو دست بردار نبودند و از دور برای هم خط و نشان می کشیدند. در تصاویر کاملا مشخص بود که زلاتان وعده ادامه درگیری در بیرون از زمین و داخل تونل ورزشگاه را می دهد و لوکاکو هم الفاظ نامناسبی را خطاب به او به کار برد.

 

01566338

01566339

دقیقه 57؛ اخراج زلاتان

زلاتان ابراهیموویچ با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا میلان با ده نفر به بازی ادامه دهد.

دقیقه 70؛ گل تساوی اینتر به کمک VAR

در دقیقه 70 بازی داور مسابقه صحنه تکل بازیکن میلان بر روی پای بارلا را به کمک VAR پنالتی تشخیص داد و لوکاکو با ضربه زیبا از روی نقطه پنالتی کا را به تساوی کشاند.

دقیقه 98؛ گل دوم اینتر توسط کریس اریکسن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها