|

داستان تهیه دارو از دبی برای مهرداد میناوند چه بود؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شایعه تهیه دارو از امارات برای مهرداد میناوند را تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بهنام ابوالقاسم پور بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس فوتبال ایران که این روزها حضور مستمری در بیمارستان لاله دارد، درباره خبر ارسال داروی نایاب از امارات توسط علی کریمی برای مهرداد میناوند اظهارداشت: این حرف و خبر صد در صد دروغ و به طنز شبیه است، چرا که پزشکان و متخصصان ایرانی در میان جهان حتی در مقایسه با کشورهای پیشرفته سرآمد هستند. 

وی ادامه داد: دریافت دارو از کشورهای حوزه خلیج فارس به شوخی بیشتر شبیه است و این موضوع را تکذیب می کنم. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به حول و قوه پروردگار و با دعای خیر مردم مهربان و  همچنین تلاش پزشکان متخصص و نام آور ایرانی از جمله دکتر هاشمیان و دکتر لطفی که کسوت و آوازه جهانی دارند، انشاالله حال مهرداد عزیز بهتر خواهد شد. 

وی افزود: با صحبتی که با علی کریمی داشتم، علی نیز این شایعه را رد کرد و ابراز امیدواری کرد که حال علی انصاریان و مهرداد میناوند با دعای خیر مردم رو به بهبود برود.

واکنش علی کریمی به شایعه خرید دارو از دبی برای مهرداد میناوند 

علی کریمی در واکنش به شایعه خرید دارو برای مهرداد میناوند در اینستاگرامش نوشت: برخی شایعات و خبر پراکنی های غیر واقعی واقعا آزادم می دهد. شایعاتی مثل تهیه دارو از دبی و نوشتن پست های دروغین در پیج های اینستاگرام برای سو استفاده از اتفاقات تلخ برای دوستانمان. بجای غرق شدن در شایعات برایشان انرژی مثبت بفرستید.

1178413_583

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها