|

خلاصه بازی آنتورپ 1- خنت 0؛ بیرانوند پنالتی داد

علیرضا بیرانوند سنگربان ایرانی تیم آنتورپ در چهارمین بازی‌اش برای این تیم مقابل خنت موفق شد کلین‌شیت کنند.

لینک کوتاه کپی شد
1

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ایرانی آنتورپ یک خطای پنالتی مقابل خنت داد و کارت زرد هم گرفت که این پنالتی را حریف هدر داد. به نظر می‌رسد با این شرایط بیرانوند فعلاً با 5 سیوی که در این دیدار داشت از زیر فشار انتقادات خارج شده باشد. آنتورپ این دیدار را یک بر صفر برد.

فضای مجازی با بیرانوند مهربان شد

علی بیرو که عملکردش در دو بازی قبلی‌اش در لیگ بلژیک با انتقادات زیادی از سوی هواداران تیمش در فضای مجازی روبرو شده بود، امروز در بازی مقابل خنت اگر چه یک پنالتی به حریف داد اما شانس آورد که پنالتی حریف تبدیل به گل نشد تا او با 4 سیو، اولین کلین‌شیتش در لیگ بلژیک را ثبت کند و دیگر خبری از انتقادهای تند هواداران آنتورپ از او نباشد.

البته هستند هنوز کسانی که معقتدند علی بیرو به درد آنتورپ نمی‌خورد و توئیت کرده‌اند که باشگاه بلژیکی باید به دنبال دروازه‌بان جدیدی باشد اما بر خلاف هفته گذشته، این بار توئیت‌های مثبت هم درباره بیرانوند منتشر شده است.

16108941435328

لحظه یکی از واکنش‌های بیرانوند در مصاف با خنت

سایت voetbalprimeur با اشاره به نمایش خوب بیرانوند جلوی خنت به این موضوع پرداخته که دروازه‌بان ایرانی آنتورپ به خوبی به انتقادها پاسخ داد و نقش مهمی در پیروزی آنتورپ داشت. از دید این سایت، بیرانوند بر خلاف بازی قبلی مقابل میشلن، در بازی امروز اصلا دستپاچه نبود و مشخص است که اعتماد به نفس بهتری پیدا کرده است.

علیرضا می‌تواند امیدوار باشد که این کلین‌شیت شروعی برای روزهای خوب او در آنتورپ باشد و بتواند خیال سرمربی و طرفداران این تیم را بابت پست دروازه‌بانی راحت کند.

منبع: فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها