|

طوفان جواد نکونام در کنفرانس خبری

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در بازی مسجد سلیمان سه امتیاز از ما گرفتند امروز هم دو امتیاز دیگر از ما گرفتند و صحنه خطا اشتباه بود.

لینک کوتاه کپی شد

جواد نکونام در پایان دیدار فولاد و مس اظهار داشت: بهتر است درباره بازی صحبت نشود بخاطر این چهار هفته گذشته که باعث شد ما 5 امتیاز از دست بدهیم. در بازی مسجد سلیمان سه امتیاز از ما گرفتند امروز هم دو امتیاز دیگر از ما گرفتند و صحنه خطا اشتباه بود.

وی افزود: ناظمی در نساجی صحنه باد معروف را برای من خطا گفت. حالا می‌گویند اشتباه تأثیرگذار نداشته‌ایم اینها اشتباه تأثیرگذار است. امروز خطا را به اشتباه گرفتند و آن را گل کردند. از آن روزی که گفتند فولاد قوی است ببینید چه بلایی سر این تیم آورده‌اند. 

نکونام خاطرنشان کرد: از ما می‌پرسند از برنامه لیگ راضی هستید می‌گوییم نه و این برنامه‌ریزی را انجام می‌دهند، 5 امتیاز به خاطر داوری از دست دادیم. بازی مسجدسلیمان، سایپا و این بازی به خاطر اشتباهات داوری امتیاز از دست دادیم. این اشتباهات اظهر من الشمس است. به مسئولین استان خوزستان می‌گویم اینجا نمی‌گذارند کار کنیم. من می‌گویم تمام اشتباهات سهوی بوده اما باید در خصوص اینها فکر می‌کنم.

سرمربی تیم فولاد تصریح کرد: داور باید فوتبالیست باشد و شرایط را درک کند که یک سوت اشتباه برای ما می‌زنند چه اتفاقی رخ می‌دهد. در بازی با نفت مسجدسلیمان گل سالم را خطا کردند درست یا غلط چهار هفته امتیازات را از تیم من گرفته‌اند. 

نکونام عنوان کرد: نمی‌دانم مشکل از آذری است که صریح صحبت می‌کند یا من یا مسئولین استان؛ نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

نکونام بعد از انتقاد از داوری ها بدون سوال و جواب خبرنگاران نشست را ترک کرد.

منبع:خبر آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها