|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز سه شنبه 19 تیر

مدیرعامل آلومینیوم در مصاحبه ای مبلغ رضایتنامه مهدی لیموچی، بازیکن مدنظر باشگاه پرسپولیس را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم صبح امروز در نشست سالانه مدیران باشگاه ها درباره مبلغ رضایت نامه مهدی لیموچی گفت: اگر قرار بود مبلغ رضایت نامه مهدی لیموچی همان ۳/۵ میلیارد باشد که باشگاه پرسپولیس تا الان پرداخت کرده بود و کار انتقال این بازیکن به این تیم تمام شده بود. 

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ رجائیان اضافه کرد: مبلغی که ما برای رضایت نامه مهدی لیموچی در نظر گرفته ایم به اندازه همان مبلغ رضایت نامه جواد آقایی پور در تیم استقلال خوزستان است. باتوجه به اینکه مبلغ رضایتنامه جواد آقایی پور، مهاجم فصل گذشته تیم استقلال خوزستان ۲۵ میلیارد تومان اعلام شد با این اظهارات و با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید مبلغ رضایتنامه لیموچی بسیار بالاتر از مبالغی است که در رسانه ها منتشر شده است. به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس باید برای جذب مهدی لیموچی ۲۵ میلیارد تومان به باشگاه آلومینیوم اراک پرداخت کند. 

البته در کنار پرداخت مبلغ رضایتنامه، تیم پرسپولیس قطعا مبلغی را برای پرداخت به لیموچی در نظر خواهد گرفت که با احتساب رضایتنامه این بازیکن سرخپوشان باید مبلغ زیادی پرداخت کنند.

اولین بار خبر توافق عبدالکریم حسن با باشگاه الوکره قطر را در خبرورزشی منتشر کردیم و با وجود تکذیب مدیران پرسپولیس، مشخص شد مدافع چپ سرخ‌ها پس از پایان لیگ و هنگامی که به زادگاهش بازگشته، با باشگاه قطری وارد مذاکره شده و علاقه دارد به این تیم بپیوندد. خود عبدالکریم تلویحا جدایی‌اش از پرسپولیس را منوط به تصمیم مدیران باشگاه دانست و گویا آنها یک پیشنهاد سنگین هم در ازای صدور رضایتنامه وی رد کردند.

با این حال روز گذشته رسانه کوره قطر اعلام کرد احتمال انجام معاوضه عبدالکریم حسن و عمر السوما بین پرسپولیس و العربی زیاد است تا مشخص شود از شانس جدایی مدافع چپ سرخپوشان چیزی کاسته نشده است.

پیگیری خبرورزشی از رسانه‌های قطری درخصوص موضوع عبدالکریم حسن حاکی از آن است این بازیکن به شدت تمایل دارد به کشورش برگردد و اگر العربی هم نتواند نظر پرسپولیس را جلب کند، بار دیگر باشگاه الوکره وارد عمل می‌شود و این موضوع نشان می‌دهد این بازیکن عزمش را برای بازگشت جزم کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها