|

قرارداد ستاره تازه وارد پرسپولیس چند ساله است؟

مهدی لیموچی را باید اولین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دانست.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس، مدیران این باشگاه از چندی قبل با باشگاه آلومینیوم اراک برای جذب مهدی لیموچی پدیده ملی پوش این تیم مذاکرات خود را آغاز کردند تا این ستاره آینده دار را به خدمت بگیرند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از وانانیوز؛ لیموچی یک سال دیگر با آلومینیوم قرارداد داشت و پرسپولیسی ها باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را به این باشگاه پرداخت می کردند. هرچند سپاهان هم به شدت به دنبال جذب لیموچی بود، ولی علاقه این بازیکن به پرسپولیس که علنا هم اعلام کرده بود، باعث شد تا این بازیکن برای پرسپولیسی شدن اصرار داشته باشد و پیشنهاد سپاهان را رد کند.

لیموچی با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و این بازیکن را باید اولین خرید تابستانی این تیم دانست. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس ۱۵ میلیارد تومان برای رضایتنامه این بازیکن پرداخت خواهد کرد و ۲۰ میلیارد هم مبلغ قرارداد لیموچی در سال اول است.

از آنجایی که لیموچی بازیکن ملی پوش به حساب می آید، قرار است سقف باشگاه پرسپولیس را دریافت کند و از همین رو این بازیکن مبلغی مشابه با ستاره هایی چون رفیعی، امیری و پورعلی گنجی خواهد گرفت. همچنین قرارداد لیموچی با پرسپولیس ۳ ساله خواهد بود و این بازیکن تا پایان لیگ بیست و ششم در پرسپولیس خواهد ماند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها