|

جدایی مهره کلیدی پرسپولیس قطعی شد

به نظر باشگاه پرسپولیس با فروش ستاره قطری خود موافقت خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از مشکلاتی که برای بازی کردن عبدالکریم حسن در لیگ قطر وجود داشت و این بازیکن اجازه فعالیت در قطر را نداشت، مجوز فعالیت او در کشورش صادر شده و گفته می‌شود مقامات سیاسی قطر هم پیگیر بازگشت عبدالکریم هستند. ستاره قطری باشگاه پرسپولیس که در نیم فصل دوم فصل قبل به این تیم آمد یکی از مهره‌های کلیدی تیم اوسمار در راه رسیدن به قهرمانی بود و خیلی زود هم بین پرسپولیسی‌ها محبوب شد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از روزنو؛ حسن که سابقه گرفتن جایزه مرد سال آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد، با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس به یکی از سوژه‌های اصلی نقل و انتقالات این باشگاه تبدیل شده است. دو باشگاه العربی و الوکره قطر به شدت پیگیر جذب ستاره قرمز‌ها شدند و می‌خواهند هر طور شده این بازیکن را به قطر بازگردانند. عبدالکریم که خودش مایل است به دلیل مسائل خانوادگی زودتر به قطر برود و در کنار خانواده‌اش باشد، در تماس با مدیران پرسپولیس اعلام کرد خواهان جدایی از پرسپولیس است، ولی با توجه به داشتن قرارداد او موظف است تابع تصمیم باشگاه پرسپولیس باشد.

عبدالکریم از مدیران پرسپولیس خواست تا با جدایی‌اش موافقت کنند و او بتواند به کشورش برگردد. حتی باشگاه العربی نماینده خود را به تهران فرستاد تا جلسه‌ای با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته باشد. گویا جلسه‌ای بین دو مدیر پرسپولیس و نماینده قطری در یکی از هتل‌های تهران برگزار شد، ولی تصمیم قطعی از سوی باشگاه پرسپولیس گرفته نشد. با فروش حسن پول خوبی به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید و این باشگاه می‌تواند هم سقف بودجه خود را افزایش دهد و هم با آن پول یکی دو بازیکن خوب را به خدمت بگیرد.

شنیده‌ها از اطراف باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که این باشگاه در نهایت با فروش عبدالکریم موافقت خواهد کرد و این بازیکن را به یکی از تیم‌های خواهانش خواهد فروخت. هرچند در این زمینه درویش مدعی شد که با فروش حسن موافقت نشده و پرسپولیس به این بازیکن نیاز دارد، ولی باید جدایی ستاره قطری سرخ پوشان را قطعی دانست و باشگاه پرسپولیس از همین حالا به دنبال پیدا کردن جانشین مناسبی در پست مدافع چپ خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها