|

گزینه استقلال در تیمش ماندنی شد!

ساویو روبرتو که گزینه استقلال برای نقل و انتقالات تابستانی بود دو سال دیگر در استقلال خوزستان ماندنی شد.

لینک کوتاه کپی شد

ساویو روبرتو که در نقل و انتقالات زمستانی گذشته به استقلال خوزستان پیوست و نمایش تاثیرگذاری در ترکیب این تیم و بقای آنها در لیگ برتر داشت، با وجود شایعات زیاد مبنی بر جدایی‌اش از این تیم تصمیم به ادامه همکاری گرفت.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از صدآنلاین؛ باشگاه استقلال خوزستان با وجود پیشنهاداتی که برای ساویو روبرتو آمده بود و احتمال جدایی این بازیکن برزیلی وجود داشت، با او برای تمدید قراردادش به مدت دو فصل دیگر توافق کرد.

این ستاره ۲۸ ساله برزیلی در دور برگشت لیگ برتر ۱۳ بازی برای استقلال خوزستان انجام داد و توانست دو گل به ثمر رساند و سه پاس گل بدهد و عملکردش منجر به بقای این تیم شود و دوباره در جمع آبی‌ها خواهد ماند.

در اطلاعیه باشگاه استقلال خوزستان آمده: «ساویو روبرتو هافبک تهاجمی ۲۸ ساله که نیم‌فصل دوم فصل لیگ سیزدهم را با پیراهن آبی استقلال خوزستان به میدان رفت و عملکرد درخشانی از خود نشان داد، قرارداد خود را به مدت ۲ فصل تمدید کرد.»

آبی‌های خوزستان عنوان کردند: «او از جمله بازیکنانی بود که هواداران و مدیریت باشگاه اصرار زیادی به ماندن وی داشتند و با وجود تلاش باشگاه‌های مختلف برای جذب او، تمایل خود ساویو و خاطرات خوبش در اهواز موجب شد تا او بار دیگر باشگاه استقلال خوزستان برای عقد قرارداد انتخاب کند.»

ساویو روبرتو نخستین بازیکنی است که قراردادش با استقلال خوزستان را تمدید کرده و دو سال دیگر در این تیم می‌ماند.

گزینه استقلال با استقلال خوزستان تمدید کرد!

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها