|

یاغی جدید برای نقل و انتقالات در راه است؟

حردانی گزینه پرسپولیس برای جانشینی دانیال است

لینک کوتاه کپی شد

در فضای مجازی شایعه شده بعد از اینکه به احتمال زیاد دانیال اسماعیلی‌فر از پرسپولیس جدا خواهد شد، صالح حردانی گزینه پرسپولیس برای جانشینی او است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، صالح حردانی بعد از درخشش در فولاد راهی استقلال شد تا تجربه بازی در یک تیم بزرگ را به کارنامه ورزشی خود اضافه کند. حردانی خلاف برادرش در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی داشت و تقریبا مهره ثابت استقلال در یکی دو فصل اخیر بوده است. حردانی که با عملکرد خوبش در اردوی قبلی تیم ملی هم حضور داشت و مقابل ازبکستان هم در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان رفت، هم اکنون بازیکن آزاد است و هنوز قراردادش را با استقلال تمدید نکرده است.

باشگاه استقلال با حردانی مذاکراتی را انجام داد ولی توافقی حاصل نشد. همین موضوع شایعاتی را پیرامون این بازیکن شکل داد. در فضای مجازی شایعه شده بعد از اینکه به احتمال زیاد دانیال اسماعیلی فر از پرسپولیس جدا خواهد شد، حردانی گزینه پرسپولیس برای جانشینی دانیال است که مذاکراتی را هم با این بازیکن انجام داده و اطرافیان ستاره استقلال هم این موضوع را تایید می کنند و معتقدند صالح ممکن است تصمیم عجیبی بگیرد و تبدیل به جدیدترین یاغی فوتبال ایران شود. اتفاقی که اگر رخ دهد، سر و صدای زیادی را به پا خواهد کرد و حردانی به چهره‌ای منفور بین استقلالی‌ها تبدیل خواهد شد.

عده‌ای دیگر هم معتقدند حردانی می خواهد با استفاده از این ماجرا بازارگرمی کند و با مبلغ  بالاتری قراردادش را با استقلال تمدید کند. این عده عقیده دارند حردانی گزینه پرسپولیس نیست و حتی در صورت جدایی اسماعیلی‌فر، باشگاه پرسپولیس به سراغ جذب یک مدافع راست دیگر خواهد رفت. تجربه نشان می‌دهد بازیکنان از هر فرصتی برای بالا رفتن قیمت و دستمزدشان در نقل و انتقالات استفاده می کنند و چیز عجیبی نیست. هنوز معلوم نیست ماجرای حردانی بیشتر شبیه به بازارگرمی برای تمدید قرارداد است یا یک انتقال جنجالی؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها