|

نیازمند جانشین بیرانوند؟!

روایت تازه ای درباره مذاکره پرسپولیس با یکی از گزینه‌های جانشینی علیرضا بیرانوند مطرح شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که دعوای حقوقی پرسپولیس و علیرضا بیرانوند در حال پیگیری است، رضا درویش و همکارانش به موازات این ماجرا به دنبال پیدا کردن یک جانشین مناسب برای علی بیرویی هستند که به نظر می‌رسد توافق او با تراکتور را باید قطعی دانست.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از فرارو؛ طی یکی دو هفته گذشته نام دروازه‌بان‌های مختلفی به پرسپولیس لینک شده که طبق شنیده‌های فوتبالی، جدی‌ترین آنها پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان بوده است. دروازه‌بانی که حتی بحث معاوضه‌اش با بیرانوند هم مطرح بود.

آنطور که خبرنگار فوتبالی مطلع شده، بعد از اینکه بیرانوند تصمیم به فسخ قراردادش با پرسپولیس می‌گیرد، مدیران این باشگاه خیلی زود دست به کار شده و سراغ پیام نیازمند می‌روند تا این دروازه‌بان ملی‌پوش را از اصفهان به تهران بیاورند.
راست و دروغ این ماجرا گردن راوی اما گفته شده که نیازمند در پاسخ به تماس پرسپولیسی‌ها اعلام کرده که چند پیشنهاد خارجی دارد و می‌خواهد فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد و دوباره لژیونر شود و به همین دلیل معلوم نیست که فصل آینده در سپاهان بماند.

البته که نزدیکان به باشگاه سپاهان گفته‌اند که خبری از جدایی نیازمند نیست و او فصل آینده هم در اصفهان توپ خواهد زد.

حالا باید منتظر ماند و دید که دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان واقعا قصد لژیونر شدن دارد یا خواسته طوری به پرسپولیس جواب رد دهد که باعث ناراحتی آنها نشود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها