|

چرا سیاوش یزدانی کتک خورد؟!

مربی گل‌گهر در مورد درگیری پایان بازی با سپاهان تاکید بر بازبینی اتفاقات رخ داده توسط دوربین‌ها را دارد.

لینک کوتاه کپی شد

شب گذشته مصاف سپاهان و گل‌گهر که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه 2 بر یک تمام شد پس از سوت پایان به جنجال کشیده شد و برخی اعضای دو تیم دچار جراحت شدند. 

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ حمزه مظفری مربی گل‌گهر یکی از افرادی است که در این درگیری دچار آسیب شد. به همین بهانه گفتگویی با او داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

حمزه مظفری با بیان اینکه شروع کننده دعوا و درگیری برایان دابو بود گفت: «بعد از پایان بازی دابو به سمت نیمکت گل‌گهر آمد و ابتدا علامت هیس نشان داد و سپس با انگشت دست حرکتی توهین آمیز انجام داد. بعد از این حرکت ما به دابو اعتراض کردیم و حتی درگیر هم نشدیم.»

وی همچنین گفت: «آقای میرصالحیان (مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان) از بنده اسم آورده و باید پاسخگو باشد. بنده اصلا به سیاوش یزدانی نزدیک نشدم و دوربین های زیادی آنجا بود که نشان می‌دهد من به یزدانی خیلی فاصله داشتم.

مربی گل‌گهر ادعا می‌کند سیاوش یزدانی پس از وارد شدن اعضای دو تیم به تونل به رختکن آنها رفته و درگیری آنجا ادامه پیدا کرده است: « بعد از اینکه تیم ما به رختکن رفت، سیاوش یزدانی به رختکن ما آمد و درگیری را شروع کرد و ما مجبور شدیم او را از رختکن بیرون کنیم. او متاسفانه حمله کرد و به بنده و علیزاده آسیب زد که امیدواریم کمیته انضباطی برخورد لازم را با وی داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها