|

جانشین اوسمار انتخاب شد؟

گزینه پرسپولیس برای جانشینی اوسمار مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

مسئولان باشگاه پرسپولیس خیلی بیکار ننشسته و به فکر انتخاب گزینه هایی برای جایگزینی اوسمار هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از نبض بازار؛ ظاهرا باشگاه پرسپولیس به دنبال این است اگر اوسمار پاسخ مثبت ارائه نکرد سراغ سرمربی سابق تیم ملی برود.

در صحبت روز گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اوسمار ویرا قرار بر این شد تا سرمربی برزیلی تا روز سه شنبه جواب نهایی خود را برای ادامه همکاری با سرخپوشان اعلام کند اما از از آنجایی که ممکن است اوسمار نخواهد به پرسپولیس برگردد مسئولان این باشگاه خیلی بیکار ننشسته و به فکر انتخاب گزینه هایی برای جایگزینی اوسمار هستند.

با توجه به اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس این احتمال را در نظر گرفته اند که اوسمار پاسخ منفی به این باشگاه بدهد در حال بررسی گزینه های مد نظر خود هستند و طبق اطلاعات خبرنگار آنا یکی از این گزینه ها دراگان اسکوچیچ است که البته طی سالهای اخیر و بعد از جدایی از تیم ملی به هیچکدام از پیشنهادات تیم های لیگ برتری پاسخ مثبت نداده است اما به هر حال مدیران پرسپولیس سعی دارند دست خالی نباشند و در صورت دریافت پاسخ منفی از اوسمار بلافاصله اقدامات جذب سرمربی جدید را انجام بدهند.

گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز امیدوار هستند کار را با اوسمار ویرا ادامه بدهند و حتی تصمیم دارند لیست نقل و انتقالاتی را با نظر وی جمع و جور کنند اما باید دید در نهایت این مربی راضی به بازگشت به ایران خواهد شد یا خیر؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها