|

نصیرزاده جواب سامره را داد!

هوشنگ نصیرزاده: واقعا برای ایشان متاسف هستم که با رفتار بی‌اخلاقی و اظهارات کذب، دنبال خودنمایی است.

لینک کوتاه کپی شد

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با در واکنش به اظهارات سرپرست سابق تیم استقلال تهران درخصوص شرایط انتقال ارسلان مطهری به تراکتور، اظهار داشت: واقعا برای ایشان متاسف هستم که با رفتار بی‌اخلاقی و اظهارات کذب، دنبال خودنمایی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آرمان ملی؛وی در ادامه افزود: به‌قول معروف آنچه عیان است چه حاجت به بیان است! پرونده شکایت ارسلان مطهری از استقلال در کمیته تعیین وضعیت مفتوح بوده و این بازیکن به دلیل فسخ یکطرفه باشگاه استقلال پیگیر حق و حقوق خود و محرومیت چهار ماهه این باشگاه است.

مدیرعامل و سخنگوی باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه انتقال ارسلان مطهری پس از فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه استقلال، انجام شده است، عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها برای خودنمایی و عقده‌گشایی شخصی، اظهاراتی خلاف واقع را مطرح می‌کنند که ما آن را ناشی از اطلاعات ناقص این افراد می‌دانیم.

نصیرزاده تأکید کرد: ابتدای فصل همه دیدند ما یکی از بازیکنان مدنظر استقلال که در آستانه عقد قرارداد با این باشگاه پیش رفته بود را منصرف کرده و به خدمت گرفتیم. چند بازیکن دیگر را از استقلال هایجک کرده و در نیم فصل نیز علی‌رغم درخواست مکرر مدیرعامل وقت و سرمربی، رضایت‌نامه آنان را صادر نکردیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها