|

بیرانوند بار دیگر رفتنی شد؟!

پس از اتفاقاتی که سال قبل در مورد بیرانوند رخ داد و گلر پرسپولیس تا آستانه استقلالی شدن رفت حالا دوباره او ناخواسته وارد اتفاقی عجیب شده است

لینک کوتاه کپی شد

ماجرا این است که بیرانوند بندی در قراردادش دارد که باشگاه پرسپولیس تا پایان خرداد باید تمام طلب او را بدهد تا قرارداد این بازیکن خود به خود فسخ نشود. این موضوع به خودی خود مشکل نیست، مشکل جای دیگری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پنجره؛ ظاهراً بیرانوند چند وقت پیش با همراهی یکی از ستاره‌های پرسپولیس با حضور در دفتر یک ایجنت معروف قراردادی با یکی از باشگاه‌های شهرستانی امضا کرده است. در آن قرارداد آورده شده که در صورتی که قرارداد بیرانوند با پرسپولیس فسخ شد، بلافاصله این دروازه‌بان به تیم شهرستانی برود.

حالا بعد از قهرمانی پرسپولیس و تغییر و تحولی که در آن تیم رخ داده، بیرانوند از کار خود و قراردادی که امضا کرده پشیمان شده است‌.

حالا دوراه پیش روی بیرانوند است، یا پولش را تا آخر خرداد از پرسپولیس بگیرد و سال آینده با قراردادی نزدیک ۱۸ میلیاردی در پرسپولیس بماند یا اینکه قراردادش با پرسپولیس فسخ شود و به تیم جدید برود که خودش این موضوع را نمی‌خواهد

حالا باشگاه پرسپولیس تا آخر خرداد وقت دارد طلب چند میلیاردی بیرانوند را بدهد تا مانع جدایی شود.

شنیده می‌شود بیرانوند در نظر داشته مانند سال پیش قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و قراردادی جدید بنویسد تا قرارداد بهتری از نظر مالی ببندد ولی امضای قرارداد با تیم شهرستانی کار را برای او دشوار کرده است.

با توجه به مطلبی که خبرگزاری برنا کار کرده و برخی شواهد و اظهار نظرها به نظر می‌رسد این تیم شهرستانی تراکتور تبریز باشد.

مثلا دروازه‌بان پرسپولیس در برنامه ۳۶۰ عنوان کرده بود: رنگ قرمز واقعا رنگ پر انرژی و لذت بخشی است و بخاطرِ همین هر باشگاهی که رنگِ لباسش قرمزباشد مثل پرسپولیس و تراکتور تیم بزرگی می‌شود.

یا عده‌ای از هواداران پرسپولیس با اشاره به حضور این دروازه‌بان در مراسم یادبود همسر مالک تراکتور می‌گویند : در مراسم یادبود همسر فقید محمدرضا زنوزی مالک تراکتور، ۳ بازیکن پرسپولیس از جمله بیرانوند، ترابی و اسماعیلی‌فر حاضر بودند.

جای سوأل است که آیا به دلیل متمول بودن مالک تراکتور این اقدام توسط این ۳ بازیکن صورت گرفته یا این‌که ۳ تفنگدار قصد دارند برای نقل و انتقالات پایان فصل کمی آب و تاب قضیه را زیاد کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها