|

لیست جذاب مورینیو برای فنرباحچه

مورینیو برای حضور در فنرباغچه، لیست خریدش را هم در اختیار باشگاه قرار داده است.

لینک کوتاه کپی شد

مشخص شد ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی فوتبال جهان که تحت عنوان آقای خاص انتظارات را از خودش به صورت کلی تغییر داده، قرار است برای فصل جدید در فوتبال ترکیه و به عنوان سرمربی فنرباغچه فعالیت کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ فنرباغچه در ده سال اخیر، بعد از گالاتاسرای بیشترین امتیاز را کسب کرده اما این تیم هیچوقت قهرمان نشده و همین موضوع باعث شده تا هواداران این امیدوار باشند پس از فصل 2013/14، بار دیگر قهرمان لیگ شوند. مورینیو برای شروع کار در این کشور، بازیکنان و ابزار خاص خودش را نیاز دارد و همیشه در مدت اخیر، مورینیو نشان داده که اگر ابزار موردنظرش را در اختیارش قرار ندهند، شرایط حضور و نتیجه گیری او با موانع زیادی می‌تواند روبرو شود.

روملو لوکاکو 

مورینیو پیش از این در چلسی و منچستریونایتد با روملو کار کرده بود و در آاس رم هم او را به تیمش اضافه کرد. در چنین شرایطی وضعیت برای او متفاوت است چرا که انتونیو کونته به عنوان سرمربی ناپولی نسبت به جذب لوکاکو علاقه شدیدی نشان داده و ارتباط عمیق او با روملو می‌تواند اصلی‌ترین دلیل برای از دست رفتن یکی از گزینه‌های مدنظر او باشد.

2030556

ویلیان

مورینیو به شدت علاقه مند به کار گرفتن وینگرهای خودش است و ویلیان در دومین دوره حضور مورینیو، بهترین روزهای بازیگری خودش را تجربه کرد. مورینیو پس از جدایی از چلسی، در منچستریونایتد و تاتنهام هم برای جذب او علاقه نشان داد اما هیچوقت این اتفاق صورت نگرفت. با این حال ویلیان پس از ماجراجویی و سفری که از اروپا به برزیل و از برزیل مجدد به انگلیس داشت، بعید نیست که برای حضور در فنرباغچه علاقه نشان دهد.

2030557

جوئل ماتیپ

مصدومیت سخت ماتیپ و همچنین سن و سال بالای او همان علتی است که سبب می‌شود ماتیپ برای ریکاوری و بازگشت به شرایط مطلوبش، به دنبال لیگ کم فشارتری باشد. او در فنرباغچه با مورینیو می‌تواند ساختار دفاعی این تیم را ترمیم کند اما ابتدا تست‌های پزشکی مشخص می‌کند که این مدافع کامرونی آیا این شرایط را دارد که در بسیاری از بازی‌های فصل به میدان برود یا نه!

2030558

آنتونی مارسیال

بالاخره قرارداد مارسیال با منچستریونایتد تمام شد و از ژانویه و پیش از اینکه خبری از حضور مورینیو منتشر شود، مارسیال با سران این تیم مذاکره کرده بود اما اکنون یک علامت سوال بزرگ در مسیر نقل و انتقال او ایجاد خواهد شد؛ مورینیو در منچستریونایتد با مارسیال دچار مشکل شده بود و حتی برخی از کارشناسان افت شدید و فاحش مارسیال را وابسته به رفتار اشتباه مورینیو می‌دانند اما با این حال باید دید مارسیال و مورینیو را قرار است یک بار دیگر کنار یکدیگر ببینیم یا هیچکدام از آنها تمایلی به همکاری مجدد ندارند.

2030555

هر کسی از ناتینگهام فارست!

جمله‌ عجیبی است اما کاملا واقعی است. وضعیت ناتینگهام در این فصل عجیب بوده و قراردادهای زیادی از این تیم به پایان رسیده است؛ این اتفاق موجب شده تا نه تنها فنرباغچه بلکه در لیگ جزیره هم بازیکنان این تیم خاطرخواهان زیادی داشته باشد. مت ترنر در دروازه، ویلی بولی همراه با نونو تاوارس، اولا آینا و نکو ویلیامز، مورگان گیبس وایت و ابراهیم سانگاره و همچنین کالوم هادسون اودوی و امانوئل دنیس همان نام‌هایی هستند که در لیست خرید مربیان زیادی حضور دارند اما اگر مورینیو آنها را بخواهد، فنرباغچه مجبور است که از تیم‌های انگلیسی سبقت بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها