|

4 لژیونر و 3 ستاره لیگ در رادار استقلال

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال تصمیم دارد تا تیم پرستاره ای را برای فصل بعد تدارک ببیند.

لینک کوتاه کپی شد

با پیوستن نکونام به استقلال در فصل گذشته این چهره لیست ورودی خود را به باشگاه ارائه کرده تا مذاکرات لازم با این نفرات صورت گیرد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از این تیتر؛ در ادامه و در نیم‌فصل نیز چند لیست دیگر نیز برای تقویت آبی‌پوشان در نیم‌فصل دوم مطرح شد که از همان ابتدای فصل بنای اختلاف کادر و مدیریت از جذب همین نفرات آغاز شد. در این بین نیز اوج لیست‌های نکونام به لیست وی در نیم‌فصل مربوط می‌شد جایی که سرمربی استقلالی‌ها نام چند ملی‌پوش و لژیونر بزرگ را در آن گنجانده و با وجود آنکه مشخص بود در آن مقطع از فصل خرید چنین نفراتی تا حدودی غیرممکن خواهد بود اما سرمربی استقلال روی جذب این نفرات اصرار ورزیده و جالب اینکه حالا در پیش‌فصل بیست‌وچهارم نیز نام بسیاری از این نفرات در لیست نکونام دوباره دیده می‌شود.

بر همین اساس و طبق شنیده‌ها در لیست ورودی پرتعداد و پرستاره نکونام برای استقلال مدل ۱۴۰۳ نام ۳ بازیکن از باشگاه سپاهان دیده می‌شود و این در شرایطی است که ۴ لژیونر که دوتای آنها سابقه حضور در استقلال را دارند هم مدنظر نکونام برای فصل بعدی هستند. البته قطعا نام نفرات دیگری از جمله بازیکنان داخلی دیگر و بازیکنان خارجی برای فصل بعد در لیست نکونام وجود دارد اما او به ترتیب اولویت برای بستن تیمش اقدام خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها