|

اولین خرید پرسپولیس در تابستان مشخص شد

یکی از خواسته‌های اصلی اوسمار در نقل و انتقالات جذب مهاجم بلند قامت با خصوصیات خوب سرزنی و دوندگی و گلزنی است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس به‌دنبال این است علی علیپور را به‌عنوان اولین خرید خود در نقل و انتقالات تابستانی به‌خدمت بگیرد؛ موردی که از چند هفته پیش به آن اشاره داشتیم و البته گفتیم که علیپور در لیست خرید اوسمار نیست.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از همشهری آنلاین؛ چون او شناخت خاصی از این بازیکن ندارد اما با جذبش نیز مخالفتی نکرده است. سرمربی برزیلی پرسپولیس به‌نوعی خریدهای خودش را در فصل نقل و انتقالات مشخص کرده و اگر راضی شود قراردادش را با این تیم نهایی کند خیلی سریع لیست خریدش را به مدیریت این باشگاه اعلام خواهد کرد. هرچند او به‌همراه ایجنتش تا الان تقریبا برای مدیریت باشگاه خود مشخص کرده‌اند چه نفراتی مدنظرشان است. یکی از خواسته‌های اصلی اوسمار در نقل و انتقالات تابستانی جذب مهاجم بلند قامت با خصوصیات خوب سرزنی درعین‌حال دوندگی و گلزنی است. او در بین گزینه‌های داخلی شهریار مغانلو را مدنظر دارد و یکی، دو گزینه خارجی هموطنش را هم در لیست خود گذاشته است.

حالا در این میان باشگاه پرسپولیس مشتاق به جذب علیپور است؛ مهاجمی که هم سهمیه بزرگسال سرخپوشان را پر خواهد کرد و هم اینکه طبق قوانین سازمان لیگ سهمیه خارجی به‌حساب می‌آید. مسئولان باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند جذب علیپور کمبودهای تیم‌شان در خط حمله را رفع خواهد کرد اما اوسمار این بار دیگر قصد ندارد به‌راحتی قید جذب مهاجم مدنظرش را بزند. به‌نظر می‌آید این موضوع در صورت ماندن اوسمار در پرسپولیس به‌راحتی حل نخواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها