|

پیکان به دست استقلال سقوط می کند؟

امید تیم‌های خوزستانی هنوز نمرده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال خوزستان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر موفق به شکست مس رفسنجان شد تا همچنان برای بقا امید داشته باشد. فولاد خوزستان اما در دیداری که به سه امتیاز آن نیاز داشت، برابر پیکان به تساوی رضایت داد و حالا داستان بقا از همیشه حساس‌تر شده است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از طرفداری؛ فولاد در هفته آخر برابر نساجی قرار می‌گیرد و استقلال خوزستان هم باید از سد هوادار عبور کند. فولاد اکنون با ۲۶ امتیاز در رده چهاردهم جدول است و استقلال خوزستان با یک امتیاز کمتر در رده پانزدهم ایستاده است. اگر فولاد خوزستان نتواند نساجی را شکست دهد و از آن سمت، استقلال خوزستان، هوادار را ببرد، فولاد به دسته پایین‌تر سقوط می‌کند. اگر دو تیم به تساوی رضایت دهند، استقلال خوزستان راهی لیگ یک می‌شود. 

در یک حالت، هر دو تیم خوزستانی در لیگ برتر می‌مانند و آن هم شکست پیکان برابر استقلال و پیروزی هر دو تیم برابر حریفان است. اگر فولاد و استقلال خوزستان رقبا را شکست دهند، به ترتیب ۲۹ و ۲۸ امتیازی می‌شوند. پیکان هم اگر برابر استقلال ببازد که روی کاغذ احتمال این اتفاق زیاد است با ۲۷ امتیاز سقوط می‌کند. حال باید دید در هفته آخر کدام تیم راهی لیگ یک می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها