|

حدود 30 نفر درگیر پرونده فساد باشگاه مس رفسنجان هستند!

حسین پورمحمدی در مورد پرونده فساد صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

حسین پورمحمدی در خصوص پرونده فساد در باشگاه مس رفسنجان ، اظهار داشت: شروع ماجرا توسط یک واحد نظارتی در شرکت مس بود و با توجه به گزارشاتی که به این واحد داده شده بود به این موضوع ورود کرد و باید گفت که شروع این پرونده از داخل شرکت بود.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از طرفداری؛ وی ادامه داد:

با تحقیقاتی که این واحد انجام داد این موضوع به شکایت رسید و پس از آن تحقیقات بعدی، حسابرسی‌های فراوان و بررسی اسناد مالی در باشگاه مس رفسنجان انجام شد.

مدیرعامل مس رفسنجان، افزود:

ورود این واحد نظارتی به ورود دستگاه نظارتی امنیتی و به تبع آن کشف فساد در باشگاه منجر و در نهایت شکایتی از طرف صندوق بازنشستگی مس که مالک باشگاه صنعت مس است، انجام شد.

وی با بیان اینکه این شکایت منجر به ورود دادستانی به ماجرا و شروع تحقیقات توسط نهادهای نظارتی استان کرمان شد، در پاسخ به این سوال که میزان سکه‌ها 400 -500 عدد اعلام شده گفت:

عددهای مختلفی در فضای مجازی در ارتباط با این پرونده منتشر شده است. عددهایی که بابت خرید سکه از باشگاه خارج شده مشخص است و عددهای بالای 100 و 200 میلیاردی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود غیرواقعی است.

پورمحمدی با اشاره به اینکه پول خارج شده از باشگاه را می‌دانیم، اما از اتفاقات پس از آن آگاه نیستیم، گفت:

به عنوان باشگاه در جریان جزئیات کامل این پرونده نیستیم، اما خیلی از صحبت‌هایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود غیرواقعی است.

وی با بیتن اینکه در این ماجرا عده‌ای به دنبال این هستند که خود را به عنوان نماد مبارزه با فساد مطرح کنند یا اینکه اختلافات شخصی با برخی افراد دارند، اظهار داشت:

این پرونده باز است و هنوز هیچ جرمی ثابت نشده و در این شرایط نباید با آبروی افراد بازی شود.

مدیرعامل مس رفسنجان با بیان اینکه حدس من این است که حدود 30 نفر درگیر این پرونده هستند، ادامه داد:

تاکنون از کادر فنی وقت باشگاه مس رفسنجان برای کسی احضاریه صادر نشده است، البته هر لحظه ممکن است افراد جدیدی وارد پرونده شوند.

وی با اشاره به اینکه سخنگوی این پرونده دادگستری استان کرمان است و بقیه منع صحبت دارند، گفت:

باید اطلاع‌رسانی‌ها در ارتباط این پرونده از طریق رئیس کل دادگستری کرمان انجام شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها